The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Spotaknie z Piastem zakończy się:
Zwycięstwem Wisełki! 51 69,86%
Remisem. 8 10,96%
Porażką Wisły 14 19,18%
Głosujących: 73. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 07.04.2013, 10:14
kpn napisał(a):Wyświetl post
Ta...Jak od początku rundy: o utrzymanie, srodek tabeli, o puchary...
w takiej sytuacji w jakiej teraz jesteśmy żadnego wyniku nie można wykluczyć . Realnie to " nie mamy szans" na zajęcie miejsca 1-2 , oraz spaść poniżej miejsca 15-16 . Reszta miejsc , czyli 3-14 jest w naszym zasięgu .


Fajnie byłoby mieć bilans dodatni bramkowy, hipotetycznie zajmując 3 miejsce
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 07.04.2013, 11:47
Nie chciałabym być złym prorokiem, ale czy to tylko czysty przypadek, że przed meczem z Legią będzie nam gwizdał sędzia z Warszawy? Czy znowu będzie tak jak sędziowie w większości wiosennych meczów pozwalał rywalom na ostrzejszą grą, a nasze drobne przewinienia karał kartkami? Obym się mylił, ale za dużo już widziałem w tej piłce..
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 07.04.2013, 12:17
Dla Legii to aktualna Wisła nie jest żadnym zagrożeniem ani wyzwaniem w obojętnie jakim składzie. Oczywiście sędziowie krzywdzą Wisłę permanentnie i nie zdziwiłbym jakby na wszelki wypadek po raz kolejny osłabili i tak słabą Wisłę właśnie przed meczem z Legią. Dodatkowo Legia wcale nie musi w Krakowie koniecznie wygrać i nic się jej specjalnie nie stanie. Niby Lech ciśnie ale taki konkurent do walki o 1 miejsce to też żaden konkurent.

Trzecie miejsce jest poza zasięgiem. Nie jest możliwe aby wszyscy zgodnie z miejsc 3-8 zaczęli przegrywać i aby sędziowie nagle przestali Wisłę z punktów ograbiać. Przypominam, że sportowo Zagłębie zdobyło w tym sezonie 29 pkt więc na dziś Wisła sportowo jest na 10. miejscu. Wiśle zostały jeszcze mecze głównie z czołówką tabeli więc gadanie o 3. miejscu to takie same mrzonki jak gadanie o walce o MP przed sezonem. Przed sezonem pisałem, że Wisła ma potencjał na max 7 miejsce i po odejściu Meliksona to 7. miejsce będzie bardzo dobre biorąc również poprawkę na polskie sędziowanie.
Ostatnio edytowane przez thechris : 07.04.2013 o godz. 12:23.
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 07.04.2013, 12:55
A mnie się wydaje, że zmiażdżymy dzisiaj Piast i podobnie za tydzień Legie, przede wszystkim atmosferą na trybunach, którą jesteśmy w stanie stworzyć.
Co do gry, każdy widział, jaka była w Gdańsku, mam nadzieję, że nasi piłkarze zdają sobie sprawę z tego, jaką fachure odstawili. Musimy być dobrej myśli, jakby to powiedział nasz trener

PS. Strasznie dużo gimbusów się namnożyło na C.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 07.04.2013, 13:06
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Realnie to " nie mamy szans" na zajęcie miejsca 1-2 , oraz spaść poniżej miejsca 15-16 .
Przyznaję, może być ciężko spaść poniżej 15-16, zwłaszcza poniżej 16
Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 07.04.2013, 17:13
nie wyglada to najgorzej

przy czym karny bl akurat ewidentny , faul siergieja troche bez sensu bo typ male mial szanse zeby dogonic pilke

interesujaca reakcja czarka po obronie , malo braklo a bylby drugi karny
Odpowiedz cytując
vilgefortis
Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 07.04.2013, 17:55
Miałem solidne obawy przed tym, czy przypadkiem za tydzień nie skończy się trwająca kilkanaście lat passa, podczas której nie przegraliśmy w lidze z Legią u siebie. Obecnie zastanawiam się ile goli dostaniemy
WPR
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 07.04.2013, 18:10
Z taka grą i z nieskutecznoscia to Nas Legia pojedzie jak bedzie tylko chciała. Ja rozumiem przegrac z Legia ale nie z jakims Piastem.
Odpowiedz cytując
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 07.04.2013, 18:15
Co za k.... łajzy!!! Ja p.... no brak mi słów! To się w pale nie mieści! To już nawet obrony nie mamy? czyli na 0:0 z warszawiakami z Ursusa nie mamy co liczyć...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 07.04.2013, 18:17
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Z taka grą i z nieskutecznoscia to Nas Legia pojedzie jak bedzie tylko chciała. Ja rozumiem przegrac z Legia ale nie z jakims Piastem.
Wydaje Ci się. Ty kompletnie NIC nie rozumiesz. Nie wiem w czym ten Piast jest aktualnie piłkarsko od nas gorszy, może rozwiniesz swoją myśl? Bo moim zdaniem najwyższa pora przyjąć do wiadomości, że jeżeli od dwóch lat za czterech kolejnych trenerów klepią nas (u siebie i na wyjeździe) kluby pokroju Piasta czy Podbeskidzia, to nie ma w tym przypadku.

Brak skuteczności. Na dobrą sprawę trudno wskazać kogoś, kto mógłby te bramki w miarę regularnie strzelać.
Reasumując - wszystko po staremu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.04.2013 o godz. 18:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 07.04.2013, 18:19
Wisła why?
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 07.04.2013, 18:20
Ofensywna gra wg Kulawika - oddać inicjatywę przeciwnikowi i grać z kontry.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
Krzyma
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 07.04.2013, 18:20
Czy ktoś wychwycił co powiedział pedał Zbozień po meczu ? Coś w stylu, że kibice Wisły to ludzie ze wsi Jak ktoś ma filmik z wywiadem to niech wrzuci.
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA !!
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA !!

Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 07.04.2013, 18:21
panie Kulawik wsadź se pan w d.u.p.e ten półfinał pucharu Polski minimalisto!!!
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 07.04.2013, 18:24
Wróciliśmy z dalekiej podróży.Boże niech ten sezon się skończy ! Błagam o zmiany na kolanach !!!!
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 07.04.2013, 18:25
Jak większość drużyn tej ligi nie prezentujemy żadnej jakości, brakuje nam umiejętności, taktyki, kondycji, powtarzalnośći. Jesteśmy dziadami i tak już pozostanie.
..
Odpowiedz cytując
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 07.04.2013, 18:25
Nie, powiedział, że Wisła ma dużo kibiców na wsiach, akurat też jestem z takiej okolicy, więc się nie dziwię.
Odpowiedz cytując
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 07.04.2013, 18:36
Krzyma napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś wychwycił co powiedział pedał Zbozień po meczu ? Coś w stylu, że kibice Wisły to ludzie ze wsi Jak ktoś ma filmik z wywiadem to niech wrzuci.
Powiedział, że u niego na wsi jest pełno kibiców Wisły, a on był za Legią, więc ma satysfakcję z bramki.
W Warszawie są tylko kibice Legii i JW:
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 07.04.2013, 18:47
Zbozien jest z Łącka a tam pelno Wislakow. On sie tylko tak wychowal ze byl za legia
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 07.04.2013, 18:48
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Zbozien jest z Łącka a tam pelno Wislakow. On sie tylko tak wychowal ze byl za legia
Patologiczna rodzina?

Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 07.04.2013, 18:49
Tak się kończy gra bez napastnika. W pierwszej kolejności wylecieć musi Genkov - zerowe zagrożenie dla bramki przeciwnika i duże obciążenie dla budżetu klubu. Facet w ogóle nie potrafi się zachować w ataku.
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member
 
Od: 01.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 07.04.2013, 18:51
Przy pierwszym golu mógł być spalony Piasta. Canal+ nie wiedzieć czemu nie dał powtórki z kamery zamontowanej na wysokości pola karnego, czyżby chcieli coś ukryć? Sytuacja na pewno stykowa, warto było ją dokładnie pokazać, dlaczego tego nie zrobili?

screen w dużej rozdzielczości: wis.la/y4oeh

niższej:
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 07.04.2013, 18:56
"Taktyka" Kulawika, nieumiejętność gry presingiem, nieumiejętność wykańczania sytuacji, granie jednym DP, brak jakości przede wszystkim w drugiej linii, bra kreatywności i pewności siebie w drugiej linii = najmniejszy wymiar kary.
Piast przez cały mecz był lepszy, my stworzylismy sobie tylko kilka ciekawych sytuacji.
Panie Cupiał, co Pan zamierza?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 07.04.2013, 18:57
W tym kraju piłka nożna jak i (prawie) cały sport to dno , po prostu bieda połączona z głupotą daje takie efekty. Szczerze mówiąc nie widzę możliwości poprawy , chyba że zmieniłby się właściciel klubu .
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 07.04.2013, 18:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Panie Cupiał, co Pan zamierza?
Wygrać Puchar Polski.
Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 07.04.2013, 19:06
BRAWO WISŁA... Z TAKA GRĄ TO ŚLĄSK I legia nas rozjadą i trzymam za to kciuki....
Odpowiedz cytując
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 07.04.2013, 19:17
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
Przy pierwszym golu mógł być spalony Piasta. Canal+ nie wiedzieć czemu nie dał powtórki z kamery zamontowanej na wysokości pola karnego, czyżby chcieli coś ukryć? Sytuacja na pewno stykowa, warto było ją dokładnie pokazać, dlaczego tego nie zrobili?

screen w dużej rozdzielczości: wis.la/y4oeh
Nie było spalonego. Chavez za wcześnie zaczął biec w stronę naszej bramki i niestety pułapka ofsajdowa się nie udała...

Zą tą bramkę obwiniam Głowackiego i Małeckiego. Pierwszego za to, że oszukał go Klepczyński, a drugiego za to, że w ogóle odpuścił krycie Zbozienia. Na screenie od Ciebie idealnie to widać.

Kto w ogóle wymyślił ustawienie naszych kopaczy przy defensywnych stałych fragmentach gry? Kosowski (jeden z wyższych) i Jovanović(dosyć wysoki obrońća) nie kryją nikogo, a Bunoza stoi w murze przy wolnym z 25 metrów. Do tego ten Małecki... Nie myśli na boisku i spokojnie pozwala wibiegać Zbozieniowi na długi słupek. Jeśli przez ten czas na reprezentację tak mocno ćwiczyli stałe fragmenty gry, to daje Oscara temu, kto za to wszystko odpowiada.
Powód: edit
Ostatnio edytowane przez Tominho : 07.04.2013 o godz. 19:26.
Odpowiedz cytując
Agnus
Junior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 07.04.2013, 19:23
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Nie było spalonego. Chavez za wcześnie zaczął biec w stronę naszej bramki i niestety pułapka ofsajdowa się nie udała...

Zą tą bramkę obwiniam Głowackiego i Małeckiego. Pierwszego za to, że oszukał go Klepczarek, a drugiego za to, że w ogóle odpuścił krycie Zbozienia. Na screenie od Ciebie idealnie to widać.
Wg mnie był spalony i pomimo biegu Chaveza w momencie podania zawodnik Piasta był na spalonym. Widać to na powtórkach.
Odpowiedz cytując
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 07.04.2013, 19:27
@Agnus - spójrz na nogę Chaveza (tę którą widać), jest równo z Klepczyńskim. Wynika z tego, że skoro stoi w takim rozkroku, to noga postawna jest bliżej bramki niż Klepczyński. Jak się przypatrzysz, to głowę Osmana też ujrzysz

edit: oczywiście wszystko jest na styku i wkurza tylko fakt, że na Lechii Małeckiemu takiego spalonego gwizdnęli, a tutaj już nie...
Ostatnio edytowane przez Tominho : 07.04.2013 o godz. 19:31.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 07.04.2013, 19:32
FraMat napisał(a):Wyświetl post
"Taktyka" Kulawika, nieumiejętność gry presingiem, nieumiejętność wykańczania sytuacji, granie jednym DP, brak jakości przede wszystkim w drugiej linii, bra kreatywności i pewności siebie w drugiej linii = najmniejszy wymiar kary.
Piast przez cały mecz był lepszy, my stworzylismy sobie tylko kilka ciekawych sytuacji.
Panie Cupiał, co Pan zamierza?
Idze, idze z tą swoją propagandą. Akuratnie graliśmy całkiem fajny mecz, dużo gry na jeden kontakt, ogólnie dobrze się to oglądało chyba po raz pierwszy w tym sezonie na Reymonta. Właśnie dlatego, że w końcu wyszliśmy jednym DP, chociaż Chrapek (dobry mecz) w sumie grał takiego łącznika między atakiem a obroną. Od razu widać, co daje odstawienie Garguły od składu, jak wszedł to się wszystko z powrotem zesrało niestety.

Trzeba mieć nie pokolei pod sufitem, żeby mówić, że Piast był lepszy przez cały mecz, czy też najmniejszy wymiar kary. Ja sobie nie przypominam żadnych sytuacji Piasta poza karnym i dwoma bramkami, ktoś wymieni jeszcze jakąś?

Jeszcze taka dygresja. Zamiast klepać bez celu w klawiaturę i wysyłać posty na forum, jak to nie jest źle w Wiśle, to może byście się łaskawie, wielcy znawcy taktyki i wszystkiego dookoła na mecz przeszli, bo w tej sytuacji jaka jest teraz tylko tak możecie pomóc Wiśle w przezwyciężeniu kryzysu. Wasze posty na forum nic nie dają niestety. Szacunek dla tych, którzy chodzą na mecze pomimo tej lipy, a reszta (szczególnie internetowi mędrcy) chyba nie rozumie znaczenia słów "na dobre i na złe".
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:38.