
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#61
|
|
Gdzie wszyscy mega zwolennicy geniuszu trenerskiego Kulawika? Tylko niech nikt nie wyskakuje ze stwierdzeniem, że z tych piłkarzy nikt by nie zmontował.
|
|
|
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#62
|
![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#63
|
|
W 86 minucie gramy na czas, no bo po co grać o trzy punkty, utrzymanie juz mamy.
Ja bym się po takim meczu podał do dymisji. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#64
|
|
Jeśli chodzi o taktykę i tworzenie akcji ofensywnych , to Kulawik jako trener się całkowicie skompromitował . Trzymanie Garguły cały mecz to był sabotaż. Boguski jest tragiczny . Gdyby nie dobra gra obrony i Pareiki ,wynik byłby tragiczny .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#65
|
|
Mecz tragedia... Zęby bolały od patrzenia na wyczyny naszych zawodników... Nie wiem, czy ich ktoś tam zabrał za karę? Protest za to, że nie mogli spędzić świąt w domciu przed telewizorkiem? Zero ładu i składu. Garguła nie powinien grać w tym meczu, za to Sarki mógłby wyjść w podstawowym składzie. Spotkanie, o którym najchętniej bym zapomniała.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2011
Offline |
#66
|
|
Po kilku dobrych jego meczach niektórzy budowali mu pomnik na tym forum ostatnio i chcieli wokół niego budować "nową Wisłę". Przestańcie po jednym dobrym występie piłkarza dawać mu pochwały i wznosić ku niebiosa, tylko po to, aby zaraz po nastepnym meczu zgnoic go jak psa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#67
|
|
Jeden punkt wywieziony z Gdańska nie jest zły.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#68
|
|
Zaczęło się snucie planów i gadanie o pucharach, to skończyło się jak zwykle...
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#69
|
I przed takimi fanami jak Ty na Reymonta - no ale Ty przecież od obecnej Wisły wolisz karmienie łabędzi.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 01.04.2013 o godz. 20:59.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#70
|
|
Fakt.
Jednak ty bezkompromisowy maksymalista powinieneś trochę pojeździć po naszych. Moim zdaniem Kulawik popełnił jeden błąd i jeden wielki błąd. Błąd że postawił na Gargułę po dość długiej przerwie. Wielki błąd że nie zdjął go po pierwszej połowie, kiedy było już wiadomo że Chrapek nie zagra gorzej Plusiki dla linii obrony zwłaszcza Chaveza.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 01.04.2013 o godz. 20:04.
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#71
|
|
Oceny od 0 do 10
25. Sergei Pareiko- 4 - 22. Marko Jovanović-1 6. Arkadiusz Głowacki-3 4. Osman Chávez-3 2. Kew Jaliens - 2 19. Patryk Małecki- 2 7. Radosław Sobolewski- 1 28. Cezary Wilk-1 10. Łukasz Garguła- 0 5. Kamil Kosowski - 1 (63, 15. Emmanuel Sarki) -2 9. Rafał Bogusk -1 i (64, 8. Cwetan Genkow) -2 Tragedia .... ![]()
TS WISŁA KRAKÓW !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#72
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: R 22
Offline |
#73
|
|
Mógł przynajmniej postawić na Sarkiego od początku bo po jego wejściu coś zaczęło się dziać. Ogólnie nie jestem jakimś zwolennikiem Kulawika ale tak szczerze to nie ma on też wielkiej alternatywy. Jaki trener tacy piłkarze i takie wyniki...Myślałem,że po tych kilku naprawdę niezłych meczach w końcu coś drgnie. Tymczasem ta przerwa na reprezentacje i dzisiejszy świąteczny klimat sprawiły,że wróciliśmy do punktu wyjścia.Szkoda bo można było powalczyć o czołówkę...W naszej lidze to nie jest niemożliwe. Czeka nas chyba jednak tułaczka po środku tabeli...Chyba,że wygramy z Piastem to znów te nadzieje odżyją...bo strata do Polonii wcale nie jest duża.
![]()
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#74
|
|
Dajcie spokój z tymi pucharami. Po obejrzeniu meczu, ten jeden punkt uważam za mega sukces. Lechia bezapelacyjnie powinna ten mecz wygrać. Kilka minut zrywu to za mało. Dawno nie widziałem takiej nieporadności i niedokładności. Przeżywałem coś takiego jak sam nie grałem w piłkę kilka miesięcy i przyszło mi zagrać ten pierwszy mecz po długiej przerwie. Tłumaczenia, że nie mogą trenować na trawie średnio wydaje mi się trafione. Jak ktoś jest zawodowym piłkarzem, kopiącym całe życie piłkę praktycznie w każdy dzień, to musi czuć piłkę.
Ale, żeby nie grymasić to przypomnę, że awansowaliśmy w tabeli ![]() ![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#75
|
|
Z taką grą pan Rafał Boguski to powinien siedzieć na ławie w meczu ŁKSu Łomża, a nie wychodzić w podstawowym składnie zespołu ,było nie było, kręcącego się koło podium Ekstraklasy. Każdy jego kontakt z piłką to była strata, żadnego zagrożenia z przodu, a kiedy ma możliwość zawalczenia z bramkarzem to chowa głowę w piasek. No i standardowa konieczność poprawienia przyjęcia piłki biodrem gdy ta toczy się po ziemi.
Dzięki Rafał za te wszystkie bramki i okres kiedy naprawdę fajnie sobie z Brożkiem radziłeś, ale Twoja profesjonalna przygoda z piłką nożna powinna się właśnie skończyć. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#76
|
|
szkoda że Kula nie wprowadził na ostatnie 30 minut Burligi, możeby jakimś niekonwencjonalnym strzałem zdobył gola albo lewym skrzydłem pociągnął jak w Białym
Ostatnio edytowane przez AYALA : 01.04.2013 o godz. 21:18.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2006
Offline |
#77
|
|
to co dzisiaj chłopaki odp...dolili zakrawa na kpinę! Rafał Boguski powinien przejść na piłkarską emeryturę - przyjęcie piłki na poziomie A-klasy...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#78
|
|
Od reprezentowania Polski jest reprezentacja.
Wisła, Lech czy Legia reprezentują siebie, a nie Polske. Chyba że gdy Legia gra w pucharach Ty za nich trzymasz kciuki, bo ja osobiscie mam na nich wyjebane i zycze im jak najgorzej i vice versa. Bo graja dla siebie i Wisla nic z tego mieć nie będzie. Nawet złamanego centa. Tak, tak, punkty do rankingu, które chuja zmieniają.
Ostatnio edytowane przez element : 01.04.2013 o godz. 21:39.
![]()
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki" "Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze" "Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center" cdn.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#79
|
|
Gra momentami wołająca o pomstę do nieba, ale minimum zostało wykonane, plus seria braku porażek na wiosnę. Sześc punktów najbliższych dwóch meczach u siebie i można brać pod uwagę jakieś pucharowe kalkulacje.
Cytat:
Ostatnio edytowane przez Mareq : 01.04.2013 o godz. 22:07.
![]()
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#80
|
|
Dwa fakty
1. Sędzia znowu nas przekręcił jak ktoś chce może policzyć które miejsce teraz byśmy mieli 2. Jak się prawie dwa tygodnie nie trenuje na normalnym boisku to są właśnie takie efekty ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#81
|
|
Dzieci we mgle. Żaden z tych zawodników nie nadaje się do grania, a ten trener też nie potrafi niczego ich nauczyć.
![]()
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie
Offline |
#82
|
|
A może mieli "konkretne" treningi ostatnio i mają ciężkie nogi? Tak logicznie rzecz biorąc na miejscu trenejro szykowałbym max świeżość na 10.04
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#83
|
||
Gdzie my, gdzie podium? Ludzie...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.04.2013 o godz. 22:48.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|||
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#84
|
|
Ten mecz w wykonaniu piłkarzy oceniam jako prima aprilisowy zart.
Serio , C klasie graja szybciej i przynajmniej podaja do siebie a nie do przeciwnika -jak Czaruś Wilk. Gdyby brac go na poważnie juz dzis nalezalo wyjebać dyscypiinarnie 10 pilkarzy(oprocz Osmana) i trenera ktorzy dzis skompromitowali siebie ,ale tez i Wisle,czyli tez mnie. Oni dzis poprstu zakpili sobie z wszystkiego dlatego nie dziwie sie ze mamy pusty stadion.. ja tez gdyby nie fakt ze chodze na mecze nie tylko na pooglodania pilki,nie dalbym ani zlotowki dla ludzi ktorzy dzis ośmieszyli ten klub.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.04.2013 o godz. 23:23.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk
Offline |
#85
|
|
Słaby mecz, Lechia chciała, lecz nie mogła. A raczej nie potrafiła, brak napastnika widoczny aż nadto.
Mimo to, zaprezentowała się znacznie lepiej od Wisły. Bo Wisła, tak jak piszecie - zagrała na poziomie prima aprilisowym. Wielki minus dla piłkarzy Wisły, którzy olali kibiców i po końcowym gwizdku poszli prosto do szatni. Nie wypada po prostu. Nikt nie przyszedł. ![]()
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#86
|
|
Kulawik powinien na gierki treningowe (bo chyba tym się kieruje wystawiając Gargułę i Boguskiego) przyprowadzać harpaganów z okręgówki, bo chyba selekcja z gierek na radosnym futbolu nie przekłada się na realia ekstraklasowe.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#87
|
|
Ja się cieszę z tego 1 pkt., zwłaszcza że Lechia niesiona dopingiem w drugiej połowie mogła nam zrobić psikusa. Gry nie oceniam, z wyniku trzeba się cieszyć.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.
Offline |
#88
|
|
Straszliwa kupa z gry we wczorajszym meczu. Akurat jak się zaczynał byłem na cmentarzu i się spóźniłem 20-a minut i nie miałem pojęcia, że gra Garguła, dopóki nie s.......ił wolnego(piłkę wykopał na aut!). Boguski kompletnie bezużyteczny, A Wilk z Sobolem kreatywni jak zawsze. Z tej całej bryndzy najmniej żałośni byli prawdopodobnie Kosa(bo przynajmniej główki wygrywał na skrzydle) i Mały(bo najbardziej aktywny), ale ciężko ich za to chwalić. Pareiko elektryczny i ewidentnie coraz słabszy, a Jova to największa kaleko pośród naszych obrońców(co dziwne, bo podobno potencjał ma spory, tylko jeszcze nigdy go nie pokazał!). W obronie nie istniał, a w ataku też się nie przydał.
I to wszystko z Lechią(przy całym szacunku), w której straszy Piotr Wiśniewski i Paweł Buzała. Normalnie nie da się zrozumieć tego absurdu, że tak bryndzowaty zespół, bez jedynego zawodnika, który cokolwiek pokazywał(Traore) cisnął nas przez 90-ąt minut. Wstyd i żal, czy po prostu realne możliwości? Nie mam pojęcia, ale po ostatnich meczach spodziewałem się czegoś więcej. Wiem, że słowa które zaraz napiszę oburzą wielu z Was, ale najsmutniejsze jest to, że w tym wszystkim trener Kulawik nie zrobił nic(bądź robił za późno), żeby cokolwiek zmienić i wyszedł po raz kolejny na chłopka roztropka, który dłubie w nosie zadowolony z życia, nie wiedząc co się w okół niego dzieje. Bo nie uwierzę, że Garguła jest na treningu lepszy niż Chrapek. Poza tym Garguła lepszy nie będzie bo to stary, schorowany cap bez jakichkolwiek chęci do zmian, a Chrapek pomimo swojej mniej niż przeciętności jest przynajmniej młody. I nie uwierzę, że mól książkowy Boguski jest w czymkolwiek lepszy od Genkov'a, który, obiektywnie rzecz biorąc, jest naszym jedynym napastnikiem. Tylko mi żal tych wszystkich, którzy wczoraj musieli wstawać o 5-ej rano, żeby się śmignąć do Gdańska i oglądać te psie szczyny. Kończę bo mnie krew zaleje...
Ostatnio edytowane przez leyzer87 : 02.04.2013 o godz. 06:44.
![]()
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#89
|
|
Tak po wczorajszym meczu to chciałbym, żeby taki Garguła pokazywał chociaż 1/4 tego co zaprezentował Machaj ...
![]()
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał? Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad. [/FONT] naoway.deviantart.com |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#90
|
|
takie mecze zgodowe aż chce sie oglądać.
nie dość ze nie wygraliśmy w gościach to na dodatek pozostawiliśmy Lechii możliwość wyboru wyniku. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|