The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.04.2013, 18:42
Jeśli chodzi o taktykę i tworzenie akcji ofensywnych , to Kulawik jako trener się całkowicie skompromitował . Trzymanie Garguły cały mecz to był sabotaż. Boguski jest tragiczny . Gdyby nie dobra gra obrony i Pareiki ,wynik byłby tragiczny .
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 01.04.2013, 20:00
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o taktykę i tworzenie akcji ofensywnych , to Kulawik jako trener się całkowicie skompromitował . Trzymanie Garguły cały mecz to był sabotaż. Boguski jest tragiczny . Gdyby nie dobra gra obrony i Pareiki ,wynik byłby tragiczny .
Tak - to Kulawik się skompromitował. Bo przecież zamiast Garguły mógł wstawić Bruda a zamiast Boguskiego Sikorskiego... Dajcie już sobie na wstrzymanie wielcy fachowcy od mody (dalej wypominajcie Kuli chujowy fryz czy niewyjściową kurteczkę...). Tomek z tym składem odwala kawał dobrej roboty, mimo beznadziejnego dzisiaj meczu spokojnie mogliśmy wywieźć z Gdańska trzy punkty. Materiał ludzki jest jaki jest i Kula wyciska z niego co się da.

thechris napisał(a):Wyświetl post
Boże, chroń Polskę przed takimi pucharowiczami jak Lechia czy Wisła.
I przed takimi fanami jak Ty na Reymonta - no ale Ty przecież od obecnej Wisły wolisz karmienie łabędzi.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 01.04.2013 o godz. 20:59.
Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 01.04.2013, 20:25
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Tak - to Kulawik się skompromitował. Bo przecież zamiast Garguły mógł wstawić Bruda a zamiast Boguskiego Sikorskiego... Dajcie już sobie na wstrzymanie wielcy fachowcy
Mógł przynajmniej postawić na Sarkiego od początku bo po jego wejściu coś zaczęło się dziać. Ogólnie nie jestem jakimś zwolennikiem Kulawika ale tak szczerze to nie ma on też wielkiej alternatywy. Jaki trener tacy piłkarze i takie wyniki...Myślałem,że po tych kilku naprawdę niezłych meczach w końcu coś drgnie. Tymczasem ta przerwa na reprezentacje i dzisiejszy świąteczny klimat sprawiły,że wróciliśmy do punktu wyjścia.Szkoda bo można było powalczyć o czołówkę...W naszej lidze to nie jest niemożliwe. Czeka nas chyba jednak tułaczka po środku tabeli...Chyba,że wygramy z Piastem to znów te nadzieje odżyją...bo strata do Polonii wcale nie jest duża.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 02.04.2013, 09:16
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Tak - to Kulawik się skompromitował. Bo przecież zamiast Garguły mógł wstawić Bruda a zamiast Boguskiego Sikorskiego... Dajcie już sobie na wstrzymanie wielcy fachowcy od mody (dalej wypominajcie Kuli chujowy fryz czy niewyjściową kurteczkę...). Tomek z tym składem odwala kawał dobrej roboty, mimo beznadziejnego dzisiaj meczu spokojnie mogliśmy wywieźć z Gdańska trzy punkty. Materiał ludzki jest jaki jest i Kula wyciska z niego co się da.



I przed takimi fanami jak Ty na Reymonta - no ale Ty przecież od obecnej Wisły wolisz karmienie łabędzi.
Pisałem o taktyce i ustawieniu piłkarzy ,za to jest niestety odpowiedzialny Kulawik . Jakos Kaczmarek potrafił ustawić piłkarzy Lechii ,którzy raz po raz atakowali a jakoś wielkimi gwiazdami nie są . Może mamy słabych piłkarzy ,ale już nie wmawiaj ,że z nimi nic kompletnie nie da się zrobić ,bo się da tylko trzeba mieć trenera który ich jakoś ustawi.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 02.04.2013, 09:59
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Pisałem o taktyce i ustawieniu piłkarzy ,za to jest niestety odpowiedzialny Kulawik . Jakos Kaczmarek potrafił ustawić piłkarzy Lechii ,którzy raz po raz atakowali a jakoś wielkimi gwiazdami nie są . Może mamy słabych piłkarzy ,ale już nie wmawiaj ,że z nimi nic kompletnie nie da się zrobić ,bo się da tylko trzeba mieć trenera który ich jakoś ustawi.
I Kulawik jakoś ich ustawia o czym świadczą wyniki tej wiosny (a np. taki Probierz ustawić ich nie potrafił...). Przyszedł słabszy mecz w Gdańsku i po tym jednym spotkaniu uważasz, że trener się skompromitował? A może po raz kolejny skompromitowali się swoją grą tacy wirtuozi jak Wilk, Boguski czy Garguła?

szprotson napisał(a):Wyświetl post
Wilk jest dobry ale tylko bez piłki, wtedy jego cechy wolicjonalne mogą pokazać swą moc.
To może niech zmieni dyscyplinę na jakąś bez piłki?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 02.04.2013 o godz. 10:16.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 02.04.2013, 11:05
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
I Kulawik jakoś ich ustawia o czym świadczą wyniki tej wiosny (a np. taki Probierz ustawić ich nie potrafił...). Przyszedł słabszy mecz w Gdańsku i po tym jednym spotkaniu uważasz, że trener się skompromitował? A może po raz kolejny skompromitowali się swoją grą tacy wirtuozi jak Wilk, Boguski czy Garguła?



To może niech zmieni dyscyplinę na jakąś bez piłki?
Kulawik ich wczoraj ustawił...chyba w roli worków treningowych
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 02.04.2013, 11:32
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Kulawik ich wczoraj ustawił...chyba w roli worków treningowych
W przeciwieństwie do Ciebie nie będę oceniał trenera po jednym nieudanym występie prowadzonej przez niego drużyny - podsumowanie zrobi się po całej rundzie. Jak na razie wyniki go bronią. Podobnie beznadziejne mecze oglądaliśmy już za Maaskanta, Moskala czy Probierza. Może czas zauważyć, że nasi naprawdę dobrzy zawodnicy zwyczajnie się zestarzeli a reszta (może oprócz Małeckiego) to nadaje się co najwyżej do tartaku?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:18.