
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#1
|
|
Jeśli chodzi o taktykę i tworzenie akcji ofensywnych , to Kulawik jako trener się całkowicie skompromitował . Trzymanie Garguły cały mecz to był sabotaż. Boguski jest tragiczny . Gdyby nie dobra gra obrony i Pareiki ,wynik byłby tragiczny .
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#2
|
I przed takimi fanami jak Ty na Reymonta - no ale Ty przecież od obecnej Wisły wolisz karmienie łabędzi.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 01.04.2013 o godz. 20:59.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: R 22
Offline |
#3
|
|
Mógł przynajmniej postawić na Sarkiego od początku bo po jego wejściu coś zaczęło się dziać. Ogólnie nie jestem jakimś zwolennikiem Kulawika ale tak szczerze to nie ma on też wielkiej alternatywy. Jaki trener tacy piłkarze i takie wyniki...Myślałem,że po tych kilku naprawdę niezłych meczach w końcu coś drgnie. Tymczasem ta przerwa na reprezentacje i dzisiejszy świąteczny klimat sprawiły,że wróciliśmy do punktu wyjścia.Szkoda bo można było powalczyć o czołówkę...W naszej lidze to nie jest niemożliwe. Czeka nas chyba jednak tułaczka po środku tabeli...Chyba,że wygramy z Piastem to znów te nadzieje odżyją...bo strata do Polonii wcale nie jest duża.
![]()
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#4
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#5
|
|
![]()
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 02.04.2013 o godz. 10:16.
|
||
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#6
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#7
|
|
W przeciwieństwie do Ciebie nie będę oceniał trenera po jednym nieudanym występie prowadzonej przez niego drużyny - podsumowanie zrobi się po całej rundzie. Jak na razie wyniki go bronią. Podobnie beznadziejne mecze oglądaliśmy już za Maaskanta, Moskala czy Probierza. Może czas zauważyć, że nasi naprawdę dobrzy zawodnicy zwyczajnie się zestarzeli a reszta (może oprócz Małeckiego) to nadaje się co najwyżej do tartaku?
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|