The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 24.03.2013, 20:37. [20 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, Poniedziałek Wielkanocny, godz. 16:00
VS.



Witam.


Przed nami mecz przyjaźni w Gdańsku z tamtejszą Lechią. Zespół ''Biało-zielonych'' po 19 kolejkach zajmuje 7 pozycję z dorobkiem 28 punktów. Na wiosnę piłkarze Lechii radzą sobie w kratkę, w czterech pierwszych spotkaniach wiosny Lechia zdobyła 5 punktów, tracąc zwycięstwa z Polonią Warszawa i Pogonią Szczecin w ostatnich minutach spotkań i inkasując zamiast pełnej puli tylko po jednym oczku. Do dwóch remisów gdańszczanie dorzucili zwycięstwo z Koroną Kielce (3:2), oraz porażkę w Gliwicach z tamtejszym Piastem (2:0)


O Kibicach słów kilka..

Jak każdy z nas dobrze wie, 19 marca doszło do tragicznego wypadku z udziałem Kibiców Lechii Gdańsk, dwóch z nich zginęło a wielu odniosło poważne obrażenia i do dziś przebywają w szpitalu. Kibice Wisły Kraków włączyli się w akcję zbierania krwi dla poszkodowanych a także prowadzą liczne aukcje charytatywne a zysk z nich w całości przekazany zostanie Stowarzyszeniu Lwy Północy, które koordynuje całą akcję pomocy poszkodowanym w wypadku.

Dla każdego z nas, kto wybiera się na mecz przyjaźni, może pokazać że słowa PRZYJAŹŃ nie jest mu obce i dołoży swoją cegiełkę do wsparcia finansowego naszych Braci! Przed spotkaniem przeprowadzona zostanie zbiórka na ten szczytny cel. Kto nie może jechać a chciałby wesprzeć Kibiców Lechii poniżej podaje numer konta na które można przelewać środki:



Podaje także linki do aukcji charytatywnych:

Pomoc Lechii - aukcja 1

Pomoc Lechii - aukcja 2


"Nasza zgoda to nie tylko imprezy czy dobra zabawa. To prawdziwa przyjaźń - najważniejsza w życiu sprawa!"

I niech powyższe słowa przemówią do Was wystarczająco.



Piłkarski meldunek z nad morza:


Zespół ''Biało-zielonych'' po 19 kolejkach zajmuje 7 pozycję z dorobkiem 28 punktów. Na wiosnę piłkarze Lechii radzą sobie w kratkę, w czterech pierwszych spotkaniach wiosny Lechia zdobyła 5 punktów, tracąc zwycięstwa z Polonią Warszawa i Pogonią Szczecin w ostatnich minutach spotkań i inkasując zamiast pełnej puli tylko po jednym oczku. Do dwóch remisów gdańszczanie dorzucili zwycięstwo z Koroną Kielce (3:2), oraz porażkę w Gliwicach z tamtejszym Piastem (2:0).

Podopieczni Bogusława Kaczmarka przed własną publicznością rozegrali 9 spotkań ich bilans spotkań u siebie przedstawia się następująco 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 4 porażki. Bilans bramkowy 15:15.

Popularny Bobo odważnie w Gdańsku stawia na młodzież, która w coraz liczniejszym gronie melduje się nie tylko w meczowej osiemnastce ale także na murawie. Warto zwrócić uwagę na takich zawodników jak: Adam Duda, Rafał Janicki, Łukasz Kacprzycki, Mateusz Machaj, Kacper Łazaj - młode pokolenie gdańskiej drużyny.

Transfery:

Przybyli: Paweł Buzała, Przemysław Czerwiński, Damian Garbacik, Adam Gołuński (N - junior), Mohammed Rahoui, Bartłomiej Smuczyński, Julian Ripoli.

Odeszli: Andreu , Vytautas Andriuškevičius, Marko Bajić, Paweł Dawidowicz, Piotr Grzelczak, Lewon Hajrapetjan, Paweł Nowak, Abdou Razack Traoré, Patryk Tuszyński.


Ligowa przerwa przy Reymonta:


Przerwę w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy podopieczni trenera Tomasza Kulawika przeznaczyli na doleczenie urazów (Genkov, Czekaj), lekko poobijani byli Arkadiusz Głowacki oraz Radosław Sobolewski. Do pełnej sprawności po kontuzji wrócił już także Michał Szewczyk. Wszyscy zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera na mecz z Lechią.

Przerwa w rozgrywkach wykorzystana została również na badania wydolnościowe i sprawdzenie organizmów Wiślaków aby ułoży dalszy cykl treningowy z odpowiednim obciążeniem.

Reprezentacyjna delegacja Wisły:

Sergiej Pareiko, Osman Chavez brali udział w zgrupowaniach swoich reprezentacji grając w el. MŚ w Brazylii. Także młodzi Wiślacy dostali powołania do kadry narodowej: Alan Uryga (u-19), Michał Chrapek(U-20), Paweł Stolarski (U-17)

Zmiany w składzie nieuniknione.

Do zmian w składzie na pewno dojdzie, ponieważ Ivica Iliev został ukarany żółtym kartonikiem i zmuszony będzie odbyć jeden mecz pauzy. Jak tym razem trener Kulawik zestawi naszą drugą linię, czy szansę powrotu do pierwszego składu dostanie Łukasz Garguła, czy na lewej flance znowu zobaczymy Łukasza Burligę?

Jedno jest pewne trener Kulawik może mieć spory ból głowy zestawiając linię pomocy:

Małecki(Boguski), Wilk, Sobolewski, Chrapek(Garguła), Kosowski(Burliga)

a może w składzie znajdzie się miejsce dla Sarkiego?


Zobaczymy co przedstawi nam trener oraz co przyniesie najbliższy tydzień.


Historia spotkań pomiędzy Lechią Gdańsk a Wisłą Kraków:


Sezon 2008/09

23 maja 2007, Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2:4, Paweł Buzała 1,Karol Piątek 64 (k) - Paweł Brożek 49, Marek Zieńczuk 77, Wojciech Łobodziński 81,86


Sezon 2009/10

13 września 2009, Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 0:1, Patryk Małecki 60.

Sezon 2010/11

8 maja 2011, Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 0:3, Tsvetan Genkov 17, Andraż Kirm 30, Michaił Sivakov 87.

Sezon 2011/12

3 marca 2012, Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 0:2, Kew Jaliens 2, Dudu Biton 40 (k)




Poniżej przedstawiam terminarz 20. kolejki T-M Ekstraklasy:


28 marca, czwartek:

18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce
20:30 Górnik Zabrze - Widzew Łódź

30 marca, sobota:


13:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
15:45 GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław
18:00 Polonia Warszawa - Legia Warszawa

1 kwietnia, poniedziałek:


13:30 Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
16:00 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
18:30 Pogoń Szczecin - Lech Poznań



Zapraszam do dyskusji na temat najbliższego spotkania.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 25.03.2013 o godz. 20:41.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 24.03.2013, 21:29
Wystawianie Burligi to jakieś nieporozumienie. Mamm nadzieję , że trener pójdzie po rozum do głowy.
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 26.03.2013, 00:15
Pareiko - Jovanović, Chavez, Głowacki, Bunoza - Wilk, Sobolewski - Małecki, Garguła, Burliga - Boguski

Za Chaveza ewentualnie Jaliens, jeśli Osman nie wypocznie po długiej podróży. Na drugą połowę Kosowski za Burligę (różnica poziomów między tymi dwoma jest astronomiczna, ale Kosa na pełnych obrotach da radę tylko jedną połowę). Jeśli do 65-70 minuty nie będziemy prowadzić, Genkow za Wilka plus ewentualnie Chrapek za Gargułę i przycisnąć. Teraz każdy mecz z rywalem niebędącym Legią/Lechem/Śląskiem musimy bezwzględnie wygrać.
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 27.03.2013, 12:01
Sędzią głównym poniedziałkowego spotkania będzie Marcin Borski. W tym sezonie sędziował nam już dwa spotkania w tym feralny remis z Podbeskidziem (0-0) oraz z Jagiellonią Białystok (0-0). Natomiast ''Biało-zielonym'' arbiter ze stolicy sędziował raz w wyjazdowym meczu 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (0-2).
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 27.03.2013, 14:41
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Sędzią głównym poniedziałkowego spotkania będzie Marcin Borski. W tym sezonie sędziował nam już dwa spotkania w tym feralny remis z Podbeskidziem (0-0) oraz z Jagiellonią Białystok (0-0). Natomiast ''Biało-zielonym'' arbiter ze stolicy sędziował raz w wyjazdowym meczu 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (0-2).
Teraz pewnie nie bedzie ufał juz swoim kolegom i jak co to sam bedzie podejmował decyzje. Niech tylko nie daja na ten mecz znowu arbitra bramkowego bo z nich i tak pozytku nie ma.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 27.03.2013, 23:54
Ooo widze znowu moj "ulubiony" sedzia Borski .A ktory to juz raz sie spotykamy?

i czy jak zwykle bedzie nad bezpieczenstwem meczu bedzie czuwalo 5 sedziow?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 31.03.2013, 18:50
Jutro mecz a tu cisza... Normalnie nie poznaje.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 31.03.2013, 19:04
Ludzie świętują, poza tym Wisła nie jest atrakcyjna dla sezonowców, dodaj rozpierduchę na każdym szczeblu i tyle.
Można różne wnioski z tego co napisałem wyciągnąć,ale takie sa fakty. Kto miał kibicowac ten kibicuje.
PS Wygramy
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Xels
Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 31.03.2013, 19:09
Chciałbym zobaczyć Sarkiego w pierwszym składzie .Możecie mnie uznać za wariata,ale 1 na 1 może nie raz namieszać .Co jak co ale Seler ma przyspieszenie
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 31.03.2013, 20:43
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Jutro mecz a tu cisza... Normalnie nie poznaje.
Bo wszyscy już w Gdańsku
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.03.2013, 20:47
Świąteczne śniadanie + przejazd autokarem = Wielkanocny Chodzony
Odpowiedz cytując
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 31.03.2013, 22:28
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Jutro mecz a tu cisza... Normalnie nie poznaje.
Prawdziwi kibice po ostatnich "pozytywnych wybrykach" naszych kopaczy, znowu zobaczyli światełko w tunelu, lecz tak naprawdę wstydzą się do tego przyznać Wolą wiarę zostawić dla siebie niż potem głupio się czuć wśród forumowiczów po kolejnej, niespodziewanej (na ten moment, to raczej my jesteśmy faworytem) wpadce...

Liczę na to, że zdominujemy środek pola i to właśnie tą drogą zaatakujemy Lechię. Najbardziej rajcuje mnie pojedynek Surmy z Sobolewskim czy Wilka z Machajem, trzeba im (lechistom) po prostu wybić z głowy granie w piłkę

1:0 dla nas łykam w ciemno
Odpowiedz cytując
bocian23
Senior Member
 
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 31.03.2013, 22:36
Jest transmisja w Polsacie albo Eurosporcie czy tylko C+ ?
Odpowiedz cytując
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 31.03.2013, 23:24
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie świętują, poza tym Wisła nie jest atrakcyjna dla sezonowców, dodaj rozpierduchę na każdym szczeblu i tyle.
Można różne wnioski z tego co napisałem wyciągnąć,ale takie sa fakty. Kto miał kibicowac ten kibicuje.

Nie panikuj żesz.. a co mają napisać ? że Wisła wygra 2-0 a bramki strzeli pan Andrzej spod 4? to już lepiej nic nie napisać.
To forum zresztą już dawno straciło na wartości, w pokoju piłka nożna, nie wspominając juz o pokoju ABG. Wszyscy przenieśli się wiadomo gdzie..
Ostatnio edytowane przez element : 31.03.2013 o godz. 23:30.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
Satanoss
Member
 
Od: 03.2006
Skąd: KRÓLESTWO DĘBNIKI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 01.04.2013, 03:29
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._gdansk_14035/
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 01.04.2013, 07:53
bocian23 napisał(a):Wyświetl post
Jest transmisja w Polsacie albo Eurosporcie czy tylko C+ ?
Tylko na Canal+Sport. Eurosport pokaze ten ostatni mecz o 18:30
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 01.04.2013, 09:35
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Jutro mecz a tu cisza... Normalnie nie poznaje.
Jaki mecz, takie zainteresowanie. Pietruszkowate.
Odpowiedz cytując
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 01.04.2013, 11:13
Aż dziwnie to przyznać, że jedziemy na wyjazd jako faworyt ale dzisiaj tak właśnie jest. Coś czuje, że wygramy
Odpowiedz cytując
toudiarz
Junior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 01.04.2013, 11:26
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...line,id,t.html
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 01.04.2013, 12:33
Pele_94 napisał(a):Wyświetl post
Aż dziwnie to przyznać, że jedziemy na wyjazd jako faworyt ale dzisiaj tak właśnie jest. Coś czuje, że wygramy
nie przesadzałbym z tym faworytem
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 01.04.2013, 12:38
Wszyscy psioczą, że bijemy się o utrzymanie, a do czwartej Polonii brakuje nam... 6 punktów Liczę, że dziś nieco tę przewagę zniwelujemy, bo jest ku temu dobra okazja!
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 01.04.2013, 13:35
Co się będziemy czarować. Sytuacja w której jesteśmy stanawi przed prostą sytuacją. Nieważne jak. Nieważne ile. Byle wygrać. To otworzy całkiem inne możliwości przed nami.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 01.04.2013 o godz. 13:44.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
bocian23
Senior Member
 
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 01.04.2013, 13:48
Lechia cienko gra z nami u siebie, jest szansa na zwycięstwo. Ciekawe kogo tylko Kulawik wstawi do środka, Czarka i Sobola? Czy może kogoś mniej drewnianego. Zobaczymy.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 01.04.2013, 13:52
Pele_94 napisał(a):Wyświetl post
Aż dziwnie to przyznać, że jedziemy na wyjazd jako faworyt ale dzisiaj tak właśnie jest. Coś czuje, że wygramy
Z kolei moim zdaniem to typowa para i mecz na remis.
Ale oczywiście jak zawsze ogromnie się będę cieszył jak wygra Wisłai oby tak się stało.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 01.04.2013, 14:07
bocian23 napisał(a):Wyświetl post
Lechia cienko gra z nami u siebie, jest szansa na zwycięstwo. Ciekawe kogo tylko Kulawik wstawi do środka, Czarka i Sobola? Czy może kogoś mniej drewnianego. Zobaczymy.
Przeglądając historię spotkań z Wisłą, widzimy, że Lechia niestety nie potrafi wygrać przed własną publicznością, z naszym dzisiejszym rywalem. Po raz ostatni Lechia wygrała z Wisłą w 1985 roku!!! W ramach rozgywek pierwszoligowych 5 maja 1985 roku w Gdańsku Biało-Zieloni wygrali 2:0 po bramkach Millera i Cybulskiego.
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 01.04.2013, 14:47
zwycięstwo stawia nas na 7 miejscu z punktem straty do Piasta, z którym gramy w następnej kolejce. Jeśli będziemy wygrywać możemy mieć dobre miejsce na koniec sezonu porównując do początku rundy. Zwycięstwo da nam 5 punktów straty do 3 miejca: Tylko zwycięstwo albo dupa zbita
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 01.04.2013, 14:48
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
zwycięstwo stawia nas na 7 miejscu z punktem straty do Piasta, z którym gramy w następnej kolejce. Jeśli będziemy wygrywać możemy mieć dobre miejsce na koniec sezonu porównując do początku rundy. Zwycięstwo da nam 5 punktów straty do 3 miejca: Tylko zwycięstwo albo dupa zbita
Gdybysmy na koniec sezonu zajeli 3 miejsce to moznaby sie posmiac zwłaszcza z tych co Nas juz w 1 lidze widzieli
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 01.04.2013, 14:56
Nie ma transmisj itekstowej live na oficjalnej - ale kicha
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 01.04.2013, 15:07
Pierwszy fuks za nami))
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 01.04.2013, 15:23
Festiwal dzid dobrze ze Pareiko wnosi trochę emocji.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:36.