
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Spotkanie z Pogonią Szczecin zakończy się: | |||
| Zdecydowaną wygraną Wisły! |
|
49 | 44,14% |
| Minamalnym zwycięstwem Wisły. |
|
53 | 47,75% |
| Remisem. |
|
6 | 5,41% |
| Porażką?! |
|
3 | 2,70% |
| Głosujących: 111. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#11
|
|
Czas najwyzszy wygrac w lidze na własnym stadionie. Forma zwyzkuje z kazdym meczem, z Podbeskidziem sie nie udało natomiast z Jagiellonia w pucharze i z Polonia w lidze juz tak. Gra wyglada coraz lepiej a patrzac na nasze durna lige jeszcze mozliwe jest nawet miejsce w pierwszej 5tce lub 6stce - ale takie mecze jak ten z Pogonia trzeba wygrywac
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|