The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 10.12.2012, 20:05
tomo napisał(a):Wyświetl post
Prawdę mówił. Nie chciał za bardzo mówić o Wiśle. Sprowokował Kołtonia do stworzenia programu o zapleczu treningowym w Ekstraklasie, jak sam były trener stwierdził, w Bełchatowie są lepsze warunki do trenowania niż u nas, z czym się całkowicie zgodzę.
a gdzie są gorsze warunki do trenowania ?

można szukać po 1,2 ligach - coraz ciężej o takowe
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 10.12.2012, 23:55
Karherop napisał(a):Wyświetl post
a gdzie są gorsze warunki do trenowania ?

można szukać po 1,2 ligach - coraz ciężej o takowe
Wszędzie są lepsze warunki treningowe i co z tego ?
To Wisła od 98 roku zdobyła 8 razy mistrza Polski a nie jakieś ogóry ,co mają lepsze warunki treningowe.
Oczywiście ,to nie znaczy żebym nie chciał lepszych boisk treningowych ,ale zdecydowanie wolę MP.
Wisła to drużyna ,która zdobyła 13 razy MP w swojej historii ,ale i na takie drużyny przychodzi slabszy okres ,czego przykłady mamy w innych ligach.

PS.Wiem liga była buraczana,,,,,ha ha ,ale w drugą stronę to też działa
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 11.12.2012, 00:16
kristos napisał(a):Wyświetl post
Wszędzie są lepsze warunki treningowe i co z tego ?
Nic, zupełnie nic.
Nie potrzebujemy boisk, szkolenia młodzieży, jedyne co nas może uratować to cuda Smudy.
Kończ waść...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.12.2012 o godz. 14:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 11.12.2012, 00:30
kristos napisał(a):Wyświetl post
Wszędzie są lepsze warunki treningowe i co z tego ?
To Wisła od 98 roku zdobyła 8 razy mistrza Polski a nie jakieś ogóry ,co mają lepsze warunki treningowe.
Oczywiście ,to nie znaczy żebym nie chciał lepszych boisk treningowych ,ale zdecydowanie wolę MP.
Wisła to drużyna ,która zdobyła 13 razy MP w swojej historii ,ale i na takie drużyny przychodzi slabszy okres ,czego przykłady mamy w innych ligach.

PS.Wiem liga była buraczana,,,,,ha ha ,ale w drugą stronę to też działa


czytam i oczom nie wierzę. jak można być takim zacietrzewionym ?

Wisła od 98 roku zdobywała mistrzostwa dzięki pieniądzom Cupiała . Skończyły się ? Cupiał zwija interes ? spadamy bez żadnych perspektyw szybkiego powrotu na szczyt . Bez boiska , szkolenia młodzieży , perspektywicznych zawodników , część kibiców sukcesu sobie przejdzie gdzie indziej , ale akurat niektórymi (nie pokazując palcem ) nie będę tęsknił

wolisz MP od boisko ? no to pogadamy za 3 lata gdzie będzie Legia , Amica , nawet Zagłębie Lubin ( które zresztą już nam pokazało miejsce w szeregu ) , a gdzie będziemy MY.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 11.12.2012, 08:24
Karherop napisał(a):Wyświetl post
a gdzie są gorsze warunki do trenowania ?

można szukać po 1,2 ligach - coraz ciężej o takowe
Już w 4 lidze są kluby z 4 boiskami treningowymi w tym 1 sztucznym
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:33.