
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#1
|
|
Też sądzę, że dostaniemy po łbie. Szybki Nakulma przy naszej klockowatej obronie, która zwinność widziała tylko na obrazku i to jak ktoś im pokazał to śmierć dla bramkarza. Na dodatek zero presji ze strony kibiców czy skautów innych klubów na Milika i chłopak też może coś strzelić.
Biorąc pod uwagę naszą niemoc w ataku (nie ma co liczyć na 'dobrą formę Garguły' już raczej wyrobił normę na całą rundę i teraz pewne będzie człapał z zadartym nosem jaki to on świetny) i niemoc w obronie (jak na napastników Górnika) oraz nie istniejącą pomoc remis będzie OGROMNYM sukcesem. Chociaż ja bym się specjalnie nie nastawiał... ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|