The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 13.11.2012, 09:58
Jak czytam niektorych co to juz za chwile, juz za momencik widza jak Wisla rozpoczyna pogon za Legia to normalnie kulam ze smiechu

My w tej chwili jestesmy druzyna "walczaca" o UTRZYMANIE. Jestesmy fizycznie i mentalnie jedna z najgorszych druzyn ligi i miejsce jakie aktualnie zajmujemy jest adekwatne do tego na co stac obecna Wisle. Tak wiec remis w KIelcach traktowalbym jako dobry wynik bo jako zespol grajacy o utrzymanei remis na zawsze trudnym dla nas stadionie Korony to cenny punkt.
W niedziele przyjezdza MP i sprobujmy sprawic niespodzianke i urwijmy im punkty!


Rozklad Wisly trwa. Cupial jesli naprawde chce zniszczyc ten klub to trafil w "10" zatrudniajac Węża. Ten spisuje sie na medal. Dodajac do tego grupe pilkarzy bez ambicji (z Gargula w roli lidera) i beztalenci (pozdrawiam Sikorskiego i Frederiksena) to mamy obraz obecnej Wisly.

W tym sezonie pewnie nie spadniemy bp jednak jest jeszcze ten Belchatow i Podbeskidzie. JEdnak jesli ten klub bedzie dalej tak prowadzony jak jest obecnie (tzn. Cupial bedzie rzucal swoja zabawka o podloge a Wąż bedzie po tej zabawce skakal) to sezon 2013/14 bedzie ostatnim w Ekstraklasie na dlugie lata. Przeciez po tym sezonie odejdzie pewnie z polowa skladu a w ich miejsce przyjdzie kolejna generacja beztalenci za dyche. ....a w takiej sytuacji az sie prosi by miec akademie i wprowadzac mlodych wychowankow, ktorzy by sie z klubem identyfikowali i chcieli za niego "umierac". Przynajmniej klub moglby jakos funkcjonowac i "zyc" z wychowankow. Zamiast tego na miejsce tych o co odejda przyjda kolejni obcokrajowcy ktorych nikt nie chce.

Osobiscie na niektorych kopaczy nie moge partrzec. Wilk, ktory .......i po meczach co robili zle by za tydzien robic to samo, zlotousty Gargula - mistrz mikrofonu i wielki mysliciel, bezjajeczny Sobolewski.
Brak ambicji na kazdym kroku.
I do tego trener, ktory "zna" klub Wyglada jakby go znal...z Wikipedii. DFo konca rundy max. wytrwa. Pozniej przyjedzie kolejny przedstawiciel mlodego pokolenia "obiecujacych" trenerow i bedzie jeszcze smieszniej. No ale jaki prezes taki wiceprezes, taka druzyna, taki trener.

W niedziele kolejne przedstawienie pt. "Cupial i Wąż buduja Wisle". Nie przegapcie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:32.