The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.11.2012, 16:35
Niestety nawet z Koroną o punkty nie będzie łatwo. Niby kiepsko punktują, ale Górnikowi przez 40 minut stawiali twarde warunki i mogli nawet prowadzić. Dostali dwie bomby dopiero kiedy Górnik przyspieszył. Potem ograli Pogoń, ale ją tłuką prawie wszyscy od czasu kiedy Edi musi grać na szpicy, bo nie ma innego napastnika. A Polonia znów się z nimi męczyła.

To będzie cholernie trudny mecz dla stoperów, przewiduję jakiegoś karnego dla Korony. Korona zapuszcza się w pole karne rywali niewielką liczbą piłkarzy, przeważnie tylko jednym. Nierzadko uderzają już z pogranicza 16. Ale jest Korzym, który jest i niezły technicznie, i dynamiczny, i silny, i umie się przewrócić. Plus jest taki, że obronę mają cieniutką, jak długo nie będziemy się upierali przy wrzutkach górą, kilka błędów powinni popełnić. Kiercz, Malarczyk, Kijanskas- któryś z nich pewnie wystąpi, każdy to koń trojański. Na bocznych można wymuszać kartki, bo Golański to niespotykany tępak i prymityw (np. nie wiem, czy pamiętacie jak wyhaczył Kirma w zeszłym sezonie na ŁKS-ie. Jak go się potem złapało w korytarzu, to bluzgał jak szewc i twierdził, że nie ma mowy o kartce, chociaż kosa była ewidentna i złośliwa). Z kolei Lisowski to taki typ, co z*pierdala na d*pie, ale nogi mu za wysoko fruwają - coś jak Kaczmarek z Widzewa. Jak ktoś mu się zgodzi podłożyć pod noż, to wykartkowanie go nie powinno być szczególnie trudne. O organizacji gry nic nie napiszę, bo ich za mało widziałem, ale ważny wydaje się Jovanović - dużo piłek zbiera.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:51.