The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 04.11.2012, 11:17
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Nie ma czym się podniecać - co to za kara
Następnym razem debile powinni się postarać zrobić większą zadymę, żeby kara była "honorowa", a nie takie tam.
Jedyna nadzieja dla debili, że ich "Wisła w sercu" dostanie wysoką karę finansową, co nada stosowną rangę ich "kibicowaniu".
Swoją drogą, zawsze zastanawia mnie, co to za radość iść na stadion po to, żeby oglądać dupę podskakującego rząd wyżej "kibica". Żeby tam jeszcze ładne dziewczyny przynajmniej z 30% stanowiły, ale facet facetowi w dupę się gapić przez kawał meczu ?
Jakieś to nienormalne ....
ty po prostu nie rozumiesz co to jest atmosfera na meczu, co czuje kibic (dla ciebie pewnie kibol) pozytywnie nakrecony na sektorze, nie wiesz po co sa race, po co sie robi oprawy, co czuja ludzie kiedy caly sektor, wszyscy wokol ciebie skacza i dopinguja, daja z siebie wszystko, obojetne czy druzyna siega po mistrzostwo czy gra taka padake jak w piatek.
a jesli nie rozumiesz to sie nie wypowiadaj na ten temat, bo piszac delikatnie - bredzisz.
i nie, nie glosowalem na pis.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 04.11.2012, 11:47
Coglin napisał(a):Wyświetl post
ty po prostu nie rozumiesz co to jest atmosfera na meczu, co czuje kibic (dla ciebie pewnie kibol) pozytywnie nakrecony na sektorze, nie wiesz po co sa race, po co sie robi oprawy, co czuja ludzie kiedy caly sektor, wszyscy wokol ciebie skacza i dopinguja, daja z siebie wszystko, obojetne czy druzyna siega po mistrzostwo czy gra taka padake jak w piatek.
a jesli nie rozumiesz to sie nie wypowiadaj na ten temat, bo piszac delikatnie - bredzisz.
i nie, nie glosowalem na pis.
Ja uważam, że było zbyt lightowo - trzeba było mocniej palić, więcej rac, potem trzeba było spalić flagę "...pasiasta zdziro.." tuż nad głowami ją trzymających.
Na boisku była taka padaczka, że oprawa była całkiem fajna, ale tak jak mówię, więcej ognia dymów, potencjalnie może jakiś pożar...Jak poszło confetti to należy rozważyć confetti płonące albo coś takiego.
Oprawa była - kara jest - wszystko się zgadza.

Do zobaczenia następnym razem
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20.