
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??
Offline |
#1
|
|
Nie ma czym się podniecać - co to za kara
Następnym razem debile powinni się postarać zrobić większą zadymę, żeby kara była "honorowa", a nie takie tam. Jedyna nadzieja dla debili, że ich "Wisła w sercu" dostanie wysoką karę finansową, co nada stosowną rangę ich "kibicowaniu". Swoją drogą, zawsze zastanawia mnie, co to za radość iść na stadion po to, żeby oglądać dupę podskakującego rząd wyżej "kibica". Żeby tam jeszcze ładne dziewczyny przynajmniej z 30% stanowiły, ale facet facetowi w dupę się gapić przez kawał meczu Jakieś to nienormalne .... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2006
Skąd: Medway
Offline |
#2
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#3
|
a jesli nie rozumiesz to sie nie wypowiadaj na ten temat, bo piszac delikatnie - bredzisz. i nie, nie glosowalem na pis. ![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#4
|
Na boisku była taka padaczka, że oprawa była całkiem fajna, ale tak jak mówię, więcej ognia dymów, potencjalnie może jakiś pożar...Jak poszło confetti to należy rozważyć confetti płonące albo coś takiego. Oprawa była - kara jest - wszystko się zgadza. Do zobaczenia następnym razem ![]()
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela." "de oppresso liber" |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|