The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 29.10.2012, 21:21
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Nie zapomnij skakać z radości po ewentualnym remisie z kuchenkami Tak samo mi wstyd oglądać Łukasza G. w koszulce Wisły jak czytać takie posty.
A mi wstyd dyskutować z takimi jak Ty. Ignor.

Kapsel napisał(a):Wyświetl post
A Melikson i Iliev nie potrafi centrować ?Genkov potrafi bramki strzelać nie tylko głową. W sumie to Garguła ma bardzo dobre centry i wolne może by go wypróbować na skrzydle ? Ofensywa mogła by według mnie wyglądać tak :
------Genkov---------
Iliev---------Melikson-------------Garguła
Tylko kto jako defensywni ? Sobol już według mnie nie może dać Wiśle wiele może Czarek i Kew by tam zagrali? A Obrona to według mnie MUSI być taka : Buno,Głowa,Czekaj/Chavez tylko ten w formie i Marko też tylko ten w formie.Bramka no to Sergei(Bo kto?)Miśkiewicza nie postawi,zastanawia mnie tylko dlaczego szansy nigdy nie dostał Milan Jovanić ?Jestem optymistą i uważam że ten mecz wygramy
Niestety Iliev i Melikson są przystosowani bardziej do gry kombinacyjnej. Nie potrafią dobrze dośrodkować na głowę Genkova albo tych centr jest po prostu za mało. Jakkolwiek abstrahując już od tego wszystkiego zgadzam się w Twoim poście z tym, że to Kew powinien grać w drugiej linii jako defensywny pomocnik.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 29.10.2012 o godz. 21:27.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 29.10.2012, 23:20
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
A mi wstyd dyskutować z takimi jak Ty. Ignor.



Niestety Iliev i Melikson są przystosowani bardziej do gry kombinacyjnej. Nie potrafią dobrze dośrodkować na głowę Genkova albo tych centr jest po prostu za mało. Jakkolwiek abstrahując już od tego wszystkiego zgadzam się w Twoim poście z tym, że to Kew powinien grać w drugiej linii jako defensywny pomocnik.
Rozumiem, że to ślepa miłość do Wisły ci takie przekonania podsuwa?
dzisiaj prawdziwy kibic to ten który gwizda na swoich, obraża się, płaci więcej niż inni i wątpi w sukces, nawet jak ma pozytywne przesłanki. No trendy mamy zacne, myślałem, że wstyd ma zmaczenie perioratywne, ale jednak można dojść do wniosku że wstyd dyskutwać z kimś, kto jest nastawiony pozytywnie - racja panie bonawentura. Cięta riposta
Ostatnio edytowane przez palikot : 29.10.2012 o godz. 23:22.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 30.10.2012, 01:44
palikot napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że to ślepa miłość do Wisły ci takie przekonania podsuwa?
dzisiaj prawdziwy kibic to ten który gwizda na swoich, obraża się, płaci więcej niż inni i wątpi w sukces, nawet jak ma pozytywne przesłanki. No trendy mamy zacne, myślałem, że wstyd ma zmaczenie perioratywne, ale jednak można dojść do wniosku że wstyd dyskutwać z kimś, kto jest nastawiony pozytywnie - racja panie bonawentura. Cięta riposta
Jak już coś, to pejoratywne. To po pierwsze. Po drugie - nie znasz mnie, ale na meczu drę ryja z całych sił po to by wspierać drużynę. Idę na mecz, kibicuję, ubieram barwy, chcę by drużyna wygrała. Ale kiedy siedzę przed komputerem, to chyba mam prawo spojrzeć chłodno na sytuację i powiedzieć jaki będzie wynik.

Ten mecz będzie bardzo ale to bardzo trudny. Nasi piłkarze będą musieli zagrać cały mecz na pełnych obrotach by osiągnąć sukces - remis, bądź w razie niedyspozycji Amiki zwycięstwo.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07.