The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy mecz Widzew Łódź zakończy się:
Zwycięstwem Widzewa 24 25,26%
Remisem 16 16,84%
Zwcięstwem Wisły 55 57,89%
Głosujących: 95. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.10.2012, 22:45
To nie był mecz piłki nożnej i z całym szacunkiem Widzew nie grał w piłkę. To był poziom gry i agresji rodem z A klasy. Sędziego przerosło prowadzenie dzisiejszego meczu, jednak od pewnego momentu wiadomo było,że Widzew nie może z nami grać w piłkę bo się skończy dla nich źle. Czekaj zdrzemnął się przy główce (2 metry od napastnika!) i zaraz po przerwie również i pajace na czele z Kaczmarkiem zaczęli walić po nogach w celu odebrania piłki i zrobienia kontry. Ten toporny styl gry nie pozwalał im na sukces z ataku pozycyjnego. Ale później oprócz brutalnego kopania naszych zaczęli przewracać się a'la korona kielce po dotknięciu. Sędzia łykał ich aktorstwo jak mała kit i mieliśmy smród. Mecz z gatunku trudnych i najważniejsze są trzy punkty. Udało się dowieźć zwycięstwo i to jest handiap przed Amicą.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.10.2012, 22:52
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
To nie był mecz piłki nożnej i z całym szacunkiem Widzew nie grał w piłkę. To był poziom gry i agresji rodem z A klasy. Sędziego przerosło prowadzenie dzisiejszego meczu, jednak od pewnego momentu wiadomo było,że Widzew nie może z nami grać w piłkę bo się skończy dla nich źle. Czekaj zdrzemnął się przy główce (2 metry od napastnika!) i zaraz po przerwie również i pajace na czele z Kaczmarkiem zaczęli walić po nogach w celu odebrania piłki i zrobienia kontry. Ten toporny styl gry nie pozwalał im na sukces z ataku pozycyjnego. Ale później oprócz brutalnego kopania naszych zaczęli przewracać się a'la korona kielce po dotknięciu. Sędzia łykał ich aktorstwo jak mała kit i mieliśmy smród. Mecz z gatunku trudnych i najważniejsze są trzy punkty. Udało się dowieźć zwycięstwo i to jest handiap przed Amicą.
Czekaj Czekajem, ale gdzie był Sobolewski przy dośrodkowani Kaczmarka?... 3 pkt bardzo cieszą, jeszcze 63 do zdobycia - do końca sezon bardzo daleko.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:12.