
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy mecz Widzew Łódź zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Widzewa |
|
24 | 25,26% |
| Remisem |
|
16 | 16,84% |
| Zwcięstwem Wisły |
|
55 | 57,89% |
| Głosujących: 95. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#1
|
|
Genkov jak i cała drużyna została fatalnie przygotowana.
Melikson - brak szybkości i przyspieszenia, w tej chwili te cechy są na poziomie piłkarza średniego, pamiętna sytuacja z Jagą dogonił go ŚO co jest nie do pomyślenia... Genkov - braki motoryczne, ale jak ktoś jest chętny to niech sobie oglądnie mecze po przyjściu Bułgara, to nie był zwykły pachołek ale ktoś kto dobrze głowkował, zastawiał się, nie wyracał się bez potrzeby. Teraz z tego nie pozostało nic nawet cechy defensywne Iliev - fatalny początek sezonu, ale ze względu na wiek to i tak dobrze się trzyma szybkościowo Chavez - on gorzej wygląda niż kiedy do Wisły przyszedł, coś z nim trzeba zmienić, bo przy dobrej formie można na nim ugrać 800-1000 TYS EURO Ogólnie to mam nadzieje na bramki w naszym wykonaniu, bo tych nie było wogóle, jak się strzela to się lepiej broni, a i na kontrę przyjdzie czas |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|