
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy mecz Widzew Łódź zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Widzewa |
|
24 | 25,26% |
| Remisem |
|
16 | 16,84% |
| Zwcięstwem Wisły |
|
55 | 57,89% |
| Głosujących: 95. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#1
|
|
Bez sensownego napastnika (lub też bez napastnika w formie... jedno i drugie ma dla nas podobne konsekwencje) możemy się co najwyżej spodziewać remisu. Obrona zaczęła grać równiej, a w ostatnim meczu Gordan i Kew pokazali, że potrafią grać jako boczni obrońcy, w przeciwieństwie do Frederiksena i Burligi. Kluczową sprawą w Łodzi będzie to jak zagra nasza pomoc. Niestety gra Garguły ani Wilka nie wróży nic dobrego, w ostatnim meczu byli prawie niewidoczni (no, może oprócz bezsensownych kanonad w trybuny tegio drugiego), Melikson z Chrapkiem i Iliewem nie zapewniają nam bramek... Obstawiam remis.
![]()
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#2
|
Przed sezonem kłopoc bogactwa Potrzebny ktoś jak Brożek w formie, wtedy byśmy te punkty zdobywali. Jeszcze jedna sprawa miałem rację, że na R22 kto przyjedzie tak nie ciśnie z tematem, nie wiadomo z czego to sie bierze, ale taka Lechia czy Jaga mogły atakować, a stały, zadowolone przy 0:0. Tylko R22 to jakaś szansa na punkty, bo na własnym boisku przeciwnik już gra odważniej, przyciśnie. A wtedy wiadomo, kocioł, głupie błędy i wybijanka na uwolnienie.
Ostatnio edytowane przez tofik : 23.10.2012 o godz. 13:25.
![]()
.
. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|