The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.10.2012, 00:27
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy grałeś kiedyś w piłkę na podwórku orliku itp, ten kto miał z tym styczność wie, że gra się lepiej w piłkę wtedy kiedy jest się świeżym, a a jak patrzę że Garguła wraca się ileś metrów do tyłu z czego najczęściej nic nie wynika biegnie potem do przodu dostaje piłki i patoli to jest po prostu wynikiem zmęczenia. Jest naprawdę róznica w precyzja jeśli dostajesz piłkę czekając na nią polu karnym, a biegniesz z nią ileś metrów bo wiadomo że jeśli jesteś zasapanym to łatwiej jest spartolić akcje.

Kulawik wygrał raz te rozgrywki. Druga sprawa niech przerzną wszystkie mecze do końca byle chłopaki starali się grac w piłkę jak robią to teraz. Może ktoś się z nich wypromuje. Naprawdę widać tutaj jakaś myśli bo chłopaki grają pozycyjnym potem dostają kontry. Trudno, nie grają przynajmniej dzidy.


Żeby nie było chcę żeby piłkarze walczyli ale nie chcę żeby byli też bezmózgim ŁKSem który potrafi "walczy w defensywie" i wyprowadzać groźne kontry.
dla profesjonalnego piłkarza jest to chleb powszedni dla mnie również gdziekolwiek grałem, obawiam się że ślepa miłośc do łukaszqa g. i tak u ciebie przeważy nad racjonalnym mysleniem, piłkarskim jak i ogólnosportowym profesjonalizmem.

jak usadzi Szewczyka Chrapka Czekaja na ławie/trybunach bo musi byc miejsce dla doświadczonych polskich emerytów gwiazdorów to niebardzo będzie miał kto się wypromować

a to o kulawiku i me nawet nie wiem jak skomentować nie wiem do dyskusji o czym to jest/będzie/było przydatne ani jaką tezę można na tym oprzeć jak dla mnie to zupełnie nieistotne zdarzenie w kontekscie pierwszej druzyny Wisły.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:59.