
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#11
|
|
Chciałbym, żeby zostało zorganizowane spotkanie z trenerem oraz naszym dyrektorem. Tak jak kiedyś organizowało to , SKWK. Miałbym pare pytań do Was i do trenera Kulawika i Pana Bednarza : Co ma takiego Kulawik , czego nie miał Probierz i Maaskant, jakie on widzi błędy w grze Wisły, jaką ma na to recepte, co chce zrobić, jaki jest cel na ten sezon ? Czy on sam się zastanowił czy ma na tyle umiejętności by poradzić sobie z taką presją i z takimi zawodnikami ? Dlaczego on? Za wyniki w Młodej Ekstraklasie , których nie ma ? Dlaczego uważa on, że potrafi zmienić coś w Wiśle, bo tak mamy prawo myśleć , ponieważ przyjął on to wyzwanie.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|