
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Spotkanie z Piastem zakończy się | |||
| zwycięstewm Piasta |
|
35 | 28,69% |
| remisem |
|
22 | 18,03% |
| zwycięstwem Wisły! |
|
65 | 53,28% |
| Głosujących: 122. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#61
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#62
|
|
Śmiech na sali.
Zero zagrożenia. Z taką grą będą derby za rok. ![]()
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela." "de oppresso liber" |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#63
|
|
Zapraszam na mecze godne uwagi - www.facebook.com/events/411763792216461?refid=25 i futsal (link powyzej)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#64
|
|
Spektakularny występ naszych kopaczy. Zacny kabaret, uśmiałem się po pachy
To co oni momentami wyprawiali w obronie to już nie jest I liga, to nie jest nawet II liga. Kolejny doskonały występ Genkova, który dotknął piłkę 3 razy. Kapitalna interwencja Pareiki otworzyła wynik dzięki czemu liga będzie ciekawsza. Szewczyk szarpał po skrzydle jak Reksio szynkę. No i błędem było by nie wspomnieć o zmieniającej obraz meczu zmianie Sikroskiego. Dzięki Bogu mamy jeszcze tak świetnego napastnika, który przewraca się o własne nogi. A tak na serio to było to pewne od początku sezonu. Ważny w kontkeście utrzymania może być gol Genkova w 90 minucie z Bełchatowem. No nic pozostaje patrzeć na wyniki naszych rywali Podbeskidzia i Bełchatowa choć nie oszukujmy się gramy najgorzej z cełej ligi i w tym momencie jesteśmy najpoważniejszym kandydatem do spadku. Coś trzeba zmienić... Piłkarzy już Probierz odsunął - nie pomogło. Być może czas na zmianę trenera. Może efekt miotły pozwoli na uciułanie paru punktów o które będzie ciężko zważając na to że łatwiejsza połowa terminarza za nami. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#65
|
|
aNouc - możesz nie zaśmiecać tematu? Od gier świetlicowych jest odpowiedni dział.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: SKMK
Offline |
#66
|
|
Patrzyłem i własnym oczom nie wierzyłem.Zero ambicji!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe
Offline |
#67
|
|
Na Reymonta nastał niestety czaas pokory. i dla niektórych chyba już zadumy... Nie ma co pisać o naszej "grze" czy też o pechu. Jestemy ligowymi SŁABIAKAMI. Wyrobnikami na dzień dzisiejszy i jutrzejszy też. Mogę tylko powtórzyć po raz enty... zamiana Kazia Moskala na M.Probierza.. ...idiotyzm roku. A podobno pieniędzy nie mamy. Cóż...WISŁA TO MY !!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#68
|
|
Największym problemem jest ofensywa. Przez absolutny brak ataku otwieramy drogę do swojej bramki, i przegrywamy. Genkov zapieprza setki, Sikorski i Iliiev słaba zmiana. To że Genkov strzelił najwięcej goli? Nawet z geometrycznego punktu widzenia jest to chyba oczywiste, że tak ma być, od tego jest. Stoi najbliżej bramki. Nie miał mu kto dograć? Wydawało mi się że zapieprzył do tej pory tyle sytuacji 100%-towych, że o lepsze trudno... Jak się nie strzela bramek w meczu, to ciężko wygrać - dotyczy to wszystkich w.w. piłkarzy. W ataku odczuliśmy najboleśniej brak wzmocnień oraz ubytki, i jeszcze ten Quioto...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#69
|
|
"...zasłużenie proszę Pana, bo my nie umiemy grać w piłkę, jesteśmy beznadziejni k***a i brawa dla Piasta"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#70
|
|
Ten mecz zostawie " bez komentarza"
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#71
|
|
wynik lepszy niż gra
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#72
|
|
O czym tu w ogóle pisać.
Przegraliśmy z drugim już beniaminkiem. Nie tylko, że przegraliśmy, ale nie mielismy NIC do powiedzenia. Można się wymądrzać, że mamy słaby środek pola i słabych napastników, ale to tylko wymądrzanie się lekarza w obliczu zgonu pacjenta. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#73
|
|
Po porażce Wisły Kraków w Gliwicach trener Michał Probierz podał się do dymisji. Decyzję tę przekazał na konferencji prasowej.
![]()
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#74
|
|
No comment
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#75
|
|
To, co piłkarze pokazują na boisku jest efektem treningów przez cały tydzień.
Widać było dokładnie, kto przez tydzień sumiennie ćwiczył taktykę, pressing, wychodzenie na pozycje i ustawianie się w obronie, a która drużyna na treningu nie robiła nic. Czy to wina piłkarzy, czy trenera - nie mnie oceniać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#76
|
|
przecież to wyraźne granie na zwolnienie trenera, oni nie są AŻ tak słabi.
Wcale się nie zdziwię jak z nowym trenerem w piątek z Legia coś nagle "odpali". ![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#77
|
|
I teraz czekamy na więcej - przez więcej rozumiem Smudę...
Na rozsądek bym nie liczył. Marzącym o lepszym trenerze polecam zimną kąpiel czy coś w tym stylu. Probierzowi trzeba oddać, że przynajmniej ma jaja. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#78
|
|
I teraz czekamy na więcej - przez więcej rozumiem Smudę...
Na rozsądek bym nie liczył. Marzącym o lepszym trenerze polecam zimną kąpiel czy coś w tym stylu. Probierzowi trzeba oddać, że przynajmniej ma jaja. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#79
|
Brak jakiejkolwiek ambicji i umiejętności. Frederiksen i Czekaj to sabotażyści a nie obrońcy. Zastanawiający jest fakt, jak w "profesjonalnym" klubie piłkarskiem nie ma ani JEDNEGO skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia,który zrobiłby rajd i wrzucił elegancko piłkę w pole karne. Ivica czy Boguski jedynie nadają się jako cofnięci napastnicy,pozostaje Szewczyk który też bardziej pasuje umiej ętnościami do Bełchatowa niż do Wisły. Druga sprawa to napastnicy-to co powiedział Borek w magazynie ekstraklasy. Zawsze napastnik,który szedł do Wisły Kraków musiał strzelić te 15-20 goli w sezonie i faktycznie mieć rakietę w kopycie. Jakie czasy ....a mać nastały,że przychodzi Sikorski,który w zeszłych sezonach strzela odpowiednio 0 i 6 goli. A sam Genkov wiedząc,że i tak będzie grać może wyrabiać na treningach co chce. Przegraliśmy całkowicie zasłużenie i fartownie 0-2. Jedyny plus tego meczu to Chrapek-chłopak po wejściu zrobił więcej niż te wszystkie matoły przez cały mecz. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#80
|
|
Matko Swieta czegos takiego nigdy nie widziialem.
To byla II liga albo nawet III Wszyscy w*pierdalać. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#81
|
|
Do czego to doszło, że kopacze kładą chu*a na mecz, na 3 punkty, na kibiców, na pracodawcę - po to, by zwolnić trenera...
Niektórzy nasi kopacze to sabotażyści - nie kibicuję tym szmatom. Trzeba przeczekać, kibicować i wypatrywać lepszych czasów :( |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#82
|
|
Ja juz sie boje co bedzie z Legia w piatek.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#83
|
|
Dla mnie to byli szmaciarze od czasu zeszłorocznej porażki z półamatorami na Kałuży w derbach... przecież Cracovię lali wtedy wszyscy. Pisałem wtedy, że te piłkarzyny grające w strojach Wisły są skompromitowane i żaden z nich nigdy niczego nie osiągnie. I tak od meczu z Cracovią, przez rok już, średnio co tydzień kompromitują ten klub, plują kibicom w twarz a kibice tylko wycierają twarz chusteczką i naiwnie liczą, że te pijawki coś zaczną grać. Fajnie, że do niektórych po roku to dociera, że to nie nastąpi. Lepiej późno niż później.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#84
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline |
#85
|
Już w piątek zobaczymy ze nasi kopacze jednak umieją grać no chyba ze dymisja nie zostanie przyjęta ![]() ,
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#86
|
|
Nie wiem czy tu jest nakaz przemilczania katastrofalnych występów "legendy Wisły" ale otwórzcie oczy - Głowacki jest obecnie słabszy niż Czekaj, nie mówiąc już o Bunozie
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2006
Offline |
#87
|
|
No moi koledzy...jak widzicie mój nick nie było mi łatwo dziś pójść na mecz. Przez chwilę chciałem zabrać dwa szaliki ale zdecydowałem się na wzięcie bliskiemu mi sercu szalika niebiesko-czerwonego
1. Po pierwsze szacunek za ilość głów i doping do samego końca. 2. Z tymi zawodnikami to i Mourinho by nie dał rady. Byłem największym orędownikiem Probierza, trzymałem kciuki żeby to był włąśnie on a nie ktoś inny ale chyba nie do końca miał pomysł na tą drużynę albo nie do końca miał wpływ. Dzisiejszy mecz to było po prostu podsumowanie kiepskiej Wisly i zastanawiałem się któa drużyna gra w jakich koszulkach. Probierz nie do końca miał pomysł czy opierać drużynę na gwiazdeczkach czy na młodzieży - a efekt jest taki, że biegało po boisku 11 gości z białą gwiazdą na piersi i każdy miał inny pomysł na ten mecz. Brakowało absolutnie zrozumienia a śmiech politowania budziło zderzanie się zawodników Wisły czy nie umiejętność wymiany 3-4 podań. Takie wynalazki jak Frederiksen, Jaeliens, Sikorski nie mają prawa grać w Wiśle. Zresztą jak widziałem jakie zmiany dokonuje MP to miałem przekonanie, że on sam się poddaje bo wpuszczenie Sikorskiego to zdecydowanie się na grę w 10-kę zresztą...ociężałość Wilka to też była gra w 10-kę. Co dalej A Piast? Sam nie mogę uwierzyć w to co widzę a patrząc na Trelę to nie mogę uwierzyć, że Wisła oddała go za czapkę gruszek (on przyszedł do Piasta z Okocimskiego ale jako piłkarz Wisły). Mimo to nadal liczę, że Wisła rozpocznie marsz w górę i mimo, iż jestem kibicem przede wszystkim Piasta życzę jej mistrzostwa (jestem realistą i znam miejsce w szeregu Piasta). A jeszcze wracając do Piasta - 16 miesięcy temu Brosza w Gliwicach zlinczować chcieli, nienawiść kibiców przechodziła wszystkie granice. Zarząd to przetrzymał dał mu wolną rękę i proszę... efekt widoczny. Może w końcu w Wiśle zrozumieją, że lepiej pozbyć się 10 kopaczy niż fachowaca bo za takiego uważam Probierza. Pozdrawiam z Gliwic Piast&Wisła (w moim sercu) |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#88
|
|
Powiem szczerze że czegoś takiego, co miało miejsce dziś po meczu pod sektorem gości sobie nie przypominam jak żyje.
Określenie "męska rozmowa" to w tym przyadku eufemizm aż do przesady. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: krk
Offline |
#89
|
|
Dać szanse młodym, niektórzy są niepoprawni. Gdybym był moderatorem dawałbym za takie teksty bana za głupotę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#90
|
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|