|
Ale my jesteśmy dramatycznie słabi - jedziemy do beniaminka a wszyscy mają obawy co do jutrzejszego wyniku. Obawy.. całkiem słuszne, co pokazał nam mecz z innym beniaminkiem w Szczecinie i inne mecze rozegrane przez naszych kopaczy w tym sezonie, mamy za sobą 5 kolejek i jeden mecz PP - i w żadnym z tych spotkań Wisła nie była zespołem lepszym od przeciwnika.
Gra defensywna uległa, że tak powiem delikatnej poprawie - dwa mecz czyli 180 minut bez straconej bramki! Gorzej nadal wygląda nasz ''gra'' ofensywna 15 sierpnia to pierwszy i ostatni raz w tym sezonie kiedy potrafiliśmy znaleźć drogę do bramki rywali więcej niż jeden raz!
Patrząc na ostatnie mecze Piasta obawy są słuszne, większość nie będzie zaskoczona porażką.. Wisły. Myślę, że zaskoczą nas jak wygrają, to dopiero będzie niespodzianka kolejki. Z dawnych lat przed takimi dwoma wyjazdami pod rząd każdy by pisał na 6 możliwych punktów do przywiezienia przywieźmy 4 będzie git! A teraz? Przywieźmy 2 punkty...
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|