
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Spotkanie z Piastem zakończy się | |||
| zwycięstewm Piasta |
|
35 | 28,69% |
| remisem |
|
22 | 18,03% |
| zwycięstwem Wisły! |
|
65 | 53,28% |
| Głosujących: 122. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#11
|
|
Oczywiście z Piastem może być ciężko, jak z każdym w tej lidze.
Pogoń nas walnęła a z Jagą remisuje. Rozniosła Zagłębie na dzień dobry czterema golami a wczoraj to samo Zagłębie remisuje z Legią dość frajersko bo dwa razy wyszło na prowadzenie. W tej lidze nie ma nic do przewidzenia, bo równie dobrze można wygrać czy dostać bęcki. Co do samego meczu jestem pozytywnie nastawiony, gramy straszny piach jednak dwa ostatnie mecze na zero z tyłu więc jeśli sami ukłujemy chociaż jedną bramkę nie powinno być źle pod względem wyniku. Probierz może i mega trenerem nie jest, ale za to że wpuszcza naszych młodych chłopaków ma mój szacunek. Pamiętamy jeszcze jak Skorża zapewniając sobie tytuł kilka kolejek wcześniej nie dał szansy chyba żadnemu graczowi z ME. Tylko zwycięstwo się liczy w najbliższym meczu. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|