The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.09.2012, 17:06
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie powinno chyba brzmieć - co zrobi Cupiał kiedy klub będzie totalnie niewypłacany - czyli wpływy drastycznie będą mniejsze niż koszty a nie będzie kogo sprzedać by to jakoś zbilansować.
A przecież na to się zanosi.Tak więc o jakimkolwiek 'rzuceniu kasy na wzmocnienia', to ja bym proponował zapomnieć a zacząć zastanawiać się, co będzie z Wisłą która jest ponoć coraz to bardziej zadłużona a do tego ma(nie ponoć) coraz to mniejszą wartość.
Najpierw odpowiedzcie sobie co w tej chwili fizycznie jest piłkarską Wisłą.Cupiał nawiązuje do historii, ale:
-Herb sobie stworzył, bo nie ma prawa do tego normalnego T.S u z białą gwiazdą na środku- teraz jest obciachowa korona i piłka a w niej herb.
-Stadion nie jest jego.Ma tylko przy stadionie klepisko treningowe i trochę terenu.
-ma trochę komputerów w strefie kibica, trochę krzesełek , ławek.
-ma zgraję kopaczy, którzy jako całość są warci coraz mniej- ze względu na wyniki.
-no i podobno rzekomy dług do odebrania.

No i teraz pytanie.Co dalej?Samo bilansujący się klub to wyjątek od reguły- tymczasem właściciel ma ambicję zarabiać.Jak ma zarabiać skoro pozbyto się wszystkich wartościowych kopaczy- a wcześniej działano półśrodkami(wypożyczenia), ponieważ nie było kasy na transfery gotówkowe.Bednarz rozsprzeda to co się da.I wrócimy do punktu wyjścia- czyli tego, co zastaliśmy przed Cupiałem.
Tylko czasy trochę inne, większa konkurencją, mniej wartościowych młodych kopaczy, wyższe ceny.

No nic.Zobaczymy kto przyjdzie za Probierza i kogo mu sprowadzą.Cupiał w którymś z nielicznych wywiadów zapewniał, że nie interesuje go "średniak" ligowy, wiec jakąś decyzję będzie musiał podjąć- wóz albo przewóz.Ludzie, doskonale sobie zdajemy sprawę, że tego "długu" to on nie odzyska.
Moim zdaniem, ze względu na to ile zrobił dla Wisły- więc na swój wizerunek- nie powinien rozmieniać się na drobne.Za bardzo chłopa szanuje, by źle o nim mówić, tymczasem boje się, że coraz większa ilość osób będzie miała dość, jego "gorącej głowy' i zmiennych decyzji.Jak ma być zapamiętany, to jako złoty gospodarz- wymarzony dla każdego klubu w Polsce.

aNouc napisał(a):Wyświetl post
Zacznijmy od tego ze on nie ma tyle w "portfelu" do wydania. Dopiero jakby sprzedał firmę, nieruchomosci, domy, ziemię, auta, papiery wartościowe, zegarki, złoto, oczyscił swoje konta, itd. To jest majątek, a w kieszeni nie ma nawet 1/100 tej kwoty.
Wcale bym się też nie zdziwił, gdyby miał trochę pochowanych pieniążków w bankach, które nie ujawniają informacji o swoich klientach
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 27.09.2012 o godz. 17:19.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:33.