
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Spotkanie z Piastem zakończy się | |||
| zwycięstewm Piasta |
|
35 | 28,69% |
| remisem |
|
22 | 18,03% |
| zwycięstwem Wisły! |
|
65 | 53,28% |
| Głosujących: 122. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#11
|
|
Widać, że pod względem mentalnym Iliev i nasz poprzedni "etatowy" prawoskrzydłowy Łobodziński są na zupełnie przeciwnym biegunie. Iviva sprawia wrażenie naprawdę gościa rozsądnego, szczerego i ogarniętego. Co innego kwestia sportowa. Dla mnie sportowo Iliev to taki serbski Łobodziński od początku jego przygody z Wisłą. Szkoda, że przyszedł do Wisły w wieku w którym bardziej nadaje się na ambasadora niż piłkarza. Niestety ale nie jest Giggsem i nie będzie grał w futbol do 40-tki. Najwyraźniej nie była mu dana aż tak długa kariera. Tzn. może udawać, że gra ale to będzie kaleczenie piłki nożnej a nie granie. Natomiast bardzo byłbym za zatrzymaniem tego faceta w klubie. Nie wiem co by chciał robić, czy trenować młodzież czy być skautem. Fajnie jakby robił coś bardziej ambitnego niż bycie ambasadorem i np. (tak jak robił to Żurawski) wybieranie panienek na Dzień Kobiet, które mają wyjść na murawę w tym Dniu...
Ostatnio edytowane przez thechris : 26.09.2012 o godz. 09:58.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|