
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Spotkanie z Piastem zakończy się | |||
| zwycięstewm Piasta |
|
35 | 28,69% |
| remisem |
|
22 | 18,03% |
| zwycięstwem Wisły! |
|
65 | 53,28% |
| Głosujących: 122. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#1
|
|
W pierwszym meczu faktycznie, walczyliśmy choć była to nierówna walka 10 na 12 jeśli doliczyć do składu Standardu nie piłkarza a bardziej marnego aktora rodem z argentyńskich telenowel. W rewanżu cała Wisła grała jednak totalną sieczkę. Padakę na podobnym poziomie co teraz lub nawet gorszą choć argentyński wróg publiczny nr 1 z Quilmes znów dał popis głupoty. Ja nie widziałem nawet w połowie takiego zaangażowania i wiary jak chociażby przeciwko mocniejszym Bułgarom z "Łowicza" jakby to powiedział Małecki.
To, że Jaliens zagrał jeden dobry mecz to wcale nie oznacza, że zagra drugi dobry. I to z rzędu. Patrząc w niedaleką przeszłość to radziłbym się nastawić, że raczej zagra teraz z 10 meczów fatalnych ...z rzędu. Jak to Jaliens. Natomiast jeśli zagra drugi mecz dobry (1% szans) to spodziewałbym się, że zażąda podwyżki (99% szans).
Ostatnio edytowane przez thechris : 25.09.2012 o godz. 10:26.
|
|
|
|
Guest
|
#2
|
A co do meczu z Piastem - wydaje się, że remis jest nie do pogardzenia. Aczkolwiek Piast to też nie orły i mecz może się różnie ułożyć = może uda się ugrać 3, a może... dostaniemy w pupę.
Ostatnio edytowane przez arti : 26.09.2012 o godz. 14:43.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|