
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Mecz Wisła Kraków - Lechia Gdańsk zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Wisły |
|
39 | 42,39% |
| Remisem |
|
19 | 20,65% |
| Zwycięstwem Lechii |
|
34 | 36,96% |
| Głosujących: 92. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#6
|
|
zapodaj , choć może się okazać że będzie na to za późno
wojteks , sorry ale my i tak dostajemy z doświadczonymi czy nie w łeb w każdym spotkaniu , więc niech się młodzi ogrywają , przynajmniej będą mieli siłę biegać (Sobolewski ma jej coraz mniej ) , angażować się w grę (Garguła nie robi tego od od 3 lat ) , podawać do przodu ( Wilk nie umie nic poza strzałami Panu Bogu w okno i automatyczne 30 kroków w tył ) . Tak naprawdę to tylko i aż tyle . Jak chcemy mieć wynik na alibi to grajmy na alibi z Gargułą i Wilkiem w środku . Nam teraz nie potrzeba piłkarzy doświadczonych , ale takim którym chce się wygrać dla Wisły . |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|