The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Michał Probierz jest w stanie jeszcze wycisnąć z Wisły coś pozytywnego?
Tak 98 28,00%
Nie 98 28,00%
Tu nawet Mourinho nie pomoże... 154 44,00%
Głosujących: 350. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.09.2012, 20:21
Proud napisał(a):Wyświetl post
Maaskant po przyjściu do Wisły miał porównywalny.
a teraz Probierz mówi, że przerwa w rozgrywkach mu dużo dała bo nad wieloma rzeczami popracowali...to ja się pytam co robili w okresie przygotowawczym? Przecież miał dużo czasu aby odbić jakieś piętno na tej drużynie. A zespół wygląda jak totalna zbieranina. I nie mówię tu o obronie, bo rzeczywiście kontuzje są problemem Probierza. Ale atak nie istnieje. No a przepraszam ile drużyn może pochwalić się skrzydłowymi klasy Meliksona i Ilieva? I do tego wiecej niż solidny jak na polski warunki Genkov. Reszta drużyny też nie jest wiele słabsza od piłkarzy choćby Polonii Warszawa. A jak wyglądaliśmy w starciu z nimi? Jak jakiś zespół gwiazd TVNu, a przypomnę, że to Polonia miała zawirowania w okresie przygotowawczym.
Proud - Maaskant miał Brożka Pawła, miał Sobolewskiego młodszego o 2 lata, miał Jirsaka, miał Wilka, miał Boukhariego, miał Kirma i jeszcze na początku zdrowego Boguskiego.

Maaskant generalnie miał większy wybór w środku pola.

Muszę Ci powiedzieć, że pomimo tego iż mamy Meliksona czy Ilieva, nie mamy piłkarzy, którzy potrafiliby zrobić przewagę w środku. Jest olbrzymi problem z konstruowaniem czy to kontrataków, czy to ataku pozycyjnego. Środek pola jest tak tragiczny, że zupełnie nie radzi sobie z wyprowadzaniem piłki. Przez to, że Sobol jest starszy o 2 lata i już nie ma tych sił, kondycji by wesprzeć drużynę w trudnych chwilach nasz środek pola w praktyce nie istnieje - nikt o tym nie pomyślał. Dla mnie piekielnie dziwnych posunięć kadrowych dopuścił się Bednarz, bowiem osłabił środek pola w sposób znaczący i mając świadomość olbrzymich braków w tej formacji zatrudnił 2 piłkarzy do ataku, zatrudnił Głowackiego - piłkarzy, którzy jak się okazuje raczej nam nie pomogą w tworzeniu nowej Wisły.

Niestety - jak się przychodzi do klubu i ma pełną samowolkę w sprowadzaniu piłkarzy, jak Bednarz, to mamy taki tragiczny i bilans spotkań i kadrę i brak widoków na przyszłość. Bednarz sprowadził Quioto - nawet gdyby tak było, że jest przyszłościowy i rokujący nadzieje, to się pytam - kto ma mu piłki zagrywać? Jak my nie potrafimy tym środkiem, który mamy obecnie, zrobić przewagi i przez to mamy problemy ze zdobywaniem bramek, bo nawet gdybyśmy teraz sprowadzili 10 napastników, to zapewniam i tak żaden tego efekt by nie był. Cóż - Wisła będzie miała problem - przez takie zaniechania kadrowe może w przerwie zimowej znajdować się zaraz tuż za strefą spadkową. Nie rozumiem polityki transferowej Bednarza i nigdy jej nie zrozumiem.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:43.