The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czego się spodziewasz po meczu w Szczecinie?
Nic mnie już nie zaskoczy 75 41,44%
Porażki 33 18,23%
Przebudzenia Wisły! 32 17,68%
Walki, ambicji, charakteru! 41 22,65%
Głosujących: 181. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Snoopy5
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.09.2012, 14:12. Trudno dociec przyczyn tej gry Wisły
Czy kopacze są źle przygotowani do sezonu co po wynikach sparingów sie nie zapowiadało ? Czy przeszkadza im osoba trenera Probierza i postanowili grać przeciw niemu ? Czy im się po prostu nie chce widząc kłopoty finansowe klubu ? Czy są najnormalniej w świecie słabi i niewiele potrafią co przekłada się na wyniki ? Ja widząc pewnych ludzi w składzie Wisły zbliżałbym się ku tezie że nasi kopacze mają wszystko gdzieś i nawet po meczu nie widzą tragedii , po prostu nic się nie stało jak śpiewają im nasi kibice. Mają plan przezyć w miarę bezpiecznie 90 minut a potem wio po kasę i na imprezy . Probierz też niespecjalnie chce dojrzeć katastrofę na boisku bo w trakcie meczu woli uzywać długopisu niz głowy . Po co się pocić jak można żyć bezstresowo i w dodatku pobierać "należne" pieniążki ? To tyle moich dywagacji , nie wiem może nie są całkiem bzdurne . Dla mnie to kwestia głowy i chęci i nic więcej .
Odpowiedz cytując
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.09.2012, 14:17
Snoopy5 napisał(a):Wyświetl post
Czy kopacze są źle przygotowani do sezonu co po wynikach sparingów sie nie zapowiadało ? Czy przeszkadza im osoba trenera Probierza i postanowili grać przeciw niemu ? Czy im się po prostu nie chce widząc kłopoty finansowe klubu ? Czy są najnormalniej w świecie słabi i niewiele potrafią co przekłada się na wyniki ? Ja widząc pewnych ludzi w składzie Wisły zbliżałbym się ku tezie że nasi kopacze mają wszystko gdzieś i nawet po meczu nie widzą tragedii , po prostu nic się nie stało jak śpiewają im nasi kibice. Mają plan przezyć w miarę bezpiecznie 90 minut a potem wio po kasę i na imprezy . Probierz też niespecjalnie chce dojrzeć katastrofę na boisku bo w trakcie meczu woli uzywać długopisu niz głowy . Po co się pocić jak można żyć bezstresowo i w dodatku pobierać "należne" pieniążki ? To tyle moich dywagacji , nie wiem może nie są całkiem bzdurne . Dla mnie to kwestia głowy i chęci i nic więcej .
Apropo pisania przez Probierza długopisem - wczoraj na ławce pisał testament. Zawarł w nim informacje o tym co zostawia Smudzie.
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:36.