The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czego się spodziewasz po meczu w Szczecinie?
Nic mnie już nie zaskoczy 75 41,44%
Porażki 33 18,23%
Przebudzenia Wisły! 32 17,68%
Walki, ambicji, charakteru! 41 22,65%
Głosujących: 181. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.09.2012, 22:49
Scenariusz optymistyczny: jest kryzys, druzyna zle przygotowana, slaby trener, ktory nie umie tego ogarnac, nie ma chemii miedzy nim, a zawodnikami. W takiej sytuacji nie ma tragedii. Zdarza sie to w kazdym klubie i powinno skonczyc zmiana trenera.

Scenariusz pesymistyczny: w Wisle jest gorzej niz myslimy, pilkarze maja opoznienia w wyplatach co skutkuje mniej lub bardziej intencjonalnym olewaniem meczy aby pokazac zaprotestowac przeciwko takiemu stanowi rzeczy, graja tak zeby mecz rozegrac, sa wypaleni, bo widza, ze nawet mistrzostwo albo puchary nie skonczy sie niczym innym niz dotychczas. I tutaj niestety zeby wyjsc z takiego kryzysu to trzeba gruntownych i strukturalnych zmian w klubie.

Miejmy nadzieje, ze pierwsza opcja jest prawdziwsza.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 14.09.2012, 22:56
nesta napisał(a):Wyświetl post
Scenariusz optymistyczny: jest kryzys, druzyna zle przygotowana, slaby trener, ktory nie umie tego ogarnac, nie ma chemii miedzy nim, a zawodnikami. W takiej sytuacji nie ma tragedii. Zdarza sie to w kazdym klubie i powinno skonczyc zmiana trenera.

Scenariusz pesymistyczny: w Wisle jest gorzej niz myslimy, pilkarze maja opoznienia w wyplatach co skutkuje mniej lub bardziej intencjonalnym olewaniem meczy aby pokazac zaprotestowac przeciwko takiemu stanowi rzeczy, graja tak zeby mecz rozegrac, sa wypaleni, bo widza, ze nawet mistrzostwo albo puchary nie skonczy sie niczym innym niz dotychczas. I tutaj niestety zeby wyjsc z takiego kryzysu to trzeba gruntownych i strukturalnych zmian w klubie.

Miejmy nadzieje, ze pierwsza opcja jest prawdziwsza.
Jest jeszcze scenariusz realistyczny: nasi piłkarze dają z siebie wszystko, na co ich stać. Ten wariant trzeba również brać pod uwagę.
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 14.09.2012, 22:58
nesta napisał(a):Wyświetl post
Scenariusz pesymistyczny: w Wisle jest gorzej niz myslimy, pilkarze maja opoznienia w wyplatach co skutkuje mniej lub bardziej intencjonalnym olewaniem meczy aby pokazac zaprotestowac przeciwko takiemu stanowi rzeczy
Cytat:
Tomasz Cwiakala ‏@cwiakala
Quioto dostał pięć meczów kary i 10 tysięcy złotych. Perfect timing. Tydzień temu nie miałby z czego płacić.
Biorąc pod uwagę psie pieniądze, jakie musi zarabiać zapchajdziura-anonim z Hondurasu, Twoja teza wydaje się być wysoce prawdopodobna.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.09.2012, 07:14
nesta napisał(a):Wyświetl post
Scenariusz optymistyczny: jest kryzys, druzyna zle przygotowana, slaby trener, ktory nie umie tego ogarnac, nie ma chemii miedzy nim, a zawodnikami. W takiej sytuacji nie ma tragedii. Zdarza sie to w kazdym klubie i powinno skonczyc zmiana trenera.

Scenariusz pesymistyczny: w Wisle jest gorzej niz myslimy, pilkarze maja opoznienia w wyplatach co skutkuje mniej lub bardziej intencjonalnym olewaniem meczy aby pokazac zaprotestowac przeciwko takiemu stanowi rzeczy, graja tak zeby mecz rozegrac, sa wypaleni, bo widza, ze nawet mistrzostwo albo puchary nie skonczy sie niczym innym niz dotychczas. I tutaj niestety zeby wyjsc z takiego kryzysu to trzeba gruntownych i strukturalnych zmian w klubie.

Miejmy nadzieje, ze pierwsza opcja jest prawdziwsza.
Mnie niestety się wydaje, że tj. mix obydwu...:(
Jak skądś nie znajdzie się kasa na przelewy dla kopaczy to stranieri, którzy przecież potencjalnie są w stanie nas pociągnąć do górnej połówki bez zmrużenia oka mogą spuścić nas na samo dno...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:45.