The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.09.2012, 11:17
W sumie, akcja z płótnem byłaby dobra zejść w 40 minucie, rozwiesić napis i wejść np. w 60
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.09.2012, 12:04
Az sie kanapką ze śmiechu niemal zadławiłem. Oddać klub miastu , miastu, które cały czas robi pod górkę TS Wisła i Wisła SA z prezydentem który mówi na treningu swoich ulubieńców z Kałuzy zeby nie zejść na psy na czele. Cupiał jest bo musi dokładać do interesu i tylko dzięki niemu nie sięgneliśmy dna finansowego.
Odpowiedz cytując
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 08.09.2012, 13:46
Westersyl napisał(a):
Po dłuższym okresie oceniam, że do tej sytuacji doprowadziły transfery Basałaja i Valckxa. Z punktu ekonomicznego oraz sportowego wyszedł im jedynie JEDEN dobry transfer. Reszta na dłuższą metę nie dała oczekiwanej jakości sportowej.
A Wy dalej powtarzacie te Bednarzowe brednie?
Transfery Valckxa doprowadziły do prawie 100 mln zadłużenia Wisły, czy poprzednie lata gospodarowania klubem?
Największy finansową stratę odniosła Wisła teraz, czy wtedy, gdy dzięki Bednarzowi i Skorży odpadała z Lewadią?
Zakodujcie sobie wreszcie: transfery Valckxa spłaciły się, bo Ci piłkarze wraz z ich kontraktami, prowizjami etc. kosztowali znacząco mniej niż Wisła pozyskała do budżetu z tytułu ich gry (puchary, MP}. Jeśli mamy teraz problemy, to nie na skutek transferów, tylko przeszacowania frekwencji, dramatycznej sytuacji i zaniedbań w marketingu, oraz całkowitego przegrania przez Bednarza i Probierza rundy wiosennej - to te sprawy nie dały oczekiwanych pieniędzy! Pokazują to wszystkie dostępne wyliczenia włącznie z raportami procentu wydatków na pensje w odniesieniu do budżetu!
Valckxowi wyszły transfery Meliksona, Genkowa, Ilieva, Bitona (też dał klubowi więcej kasy niż ów wydał na jego sprowadzenie i grę), Jovanovica, Pareiki, wykupienie Chaveza – wszyscy Ci zawodnicy dali Wiśle ogromny sukces w LE, a także Mistrzostwo Polski!
Teraz nieudolny trener i jeszcze bardziej nieudolny dyrektor sportowy sprawiają, że wszystko wygląda coraz gorzej zamiast lepiej, co jest w tej sytuacji normalne. Nieudolność rodzi bowiem porażki i kłopoty, a nie dobre wyniki i skuteczną grę.
Rpb_Zombie napisał(a):
Ktoś gdzieś tu ostatnio wklejał listę 10 najlepiej zarabiających zawodników ligi i (nie chcę kłamać, nie pamiętam dokładnie) połowa to piłkarze Wisły, ale kogo to obchodzi...
Nieprawda, żadna połowa. I jakie to przepłacenie i horrendalne pensje płaci Wisła zawodnikom, skoro w zeszłym sezonie byliśmy tu wedle niektórych zestawień dopiero na czwartym miejscu, po Legii, Polonii i Lechu, które swoim piłkarzom łacznie płaciły jeszcze więcej? Jakie najwyższe zarobki w lidze mają Wiślacy?
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 08.09.2012, 16:24
Lemur napisał(a):Wyświetl post
A Wy dalej powtarzacie te Bednarzowe brednie?

Valckxowi wyszły transfery Meliksona, Genkowa, Ilieva, Bitona (też dał klubowi więcej kasy niż ów wydał na jego sprowadzenie i grę), Jovanovica, Pareiki, wykupienie Chaveza – wszyscy Ci zawodnicy dali Wiśle ogromny sukces w LE, a także Mistrzostwo Polski!
Teraz nieudolny trener i jeszcze bardziej nieudolny dyrektor sportowy sprawiają, że wszystko wygląda coraz gorzej zamiast lepiej, co jest w tej sytuacji normalne. Nieudolność rodzi bowiem porażki i kłopoty, a nie dobre wyniki i skuteczną grę.
Nie chodzi mi o sytuacje ekonomiczną bo na tym się po prostu nie znam. Chodzi mi o to, że sytuacja sportowa, którą zastaliśmy teraz jest w dużej mierze winą Valvkxca i Basałaja, to oni wspólnie pewnie z Kapką i Maasakntem wydali fatalnie pieniądze.

Z grupy zawodników którą wymieniłeś perspektywę zarobienia pieniędzy i jakość sportową na ten moment dał na jedynie Melikson który i tak swoimi występami nie wypromował się do Europy.

Najbardziej z całego okresu transferowego żałuje że nie udało się zastąpić własnie Genkova Dvalishvilim, Brożkiem czy innym zawodnikiem potrafiącym grać jak napastnik.
Iliev ? Dobry piłkarz jego asysta na Cyprze mogła dam nam milony euro jednak nie jest gwarantem goli czy asyst jak chociażby Andrandina z Pogoni. Strzelam że po sezonie i tak go już nie będzie.

Niestety fatalna polityka kontynuowana jest dalej, na prawą lewą obronę przyszedł facet po 30 na rocznej umowie. W lecie znowu poszukiwania lewego obrońcy itd.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 08.09.2012 o godz. 16:31.
Odpowiedz cytując
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 08.09.2012, 17:01
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi mi o sytuacje ekonomiczną bo na tym się po prostu nie znam. Chodzi mi o to, że sytuacja sportowa, którą zastaliśmy teraz jest w dużej mierze winą Valvkxca i Basałaja, to oni wspólnie pewnie z Kapką i Maasakntem wydali fatalnie pieniądze.

Z grupy zawodników którą wymieniłeś perspektywę zarobienia pieniędzy i jakość sportową na ten moment dał na jedynie Melikson który i tak swoimi występami nie wypromował się do Europy.
O czym Ty piszesz? Co miał Valckx do transferów robionych przed sezonem 2010/11? Jakie wspólne transfery z Kapką?

Holendrzy zostawiali Wisłę w następującej sytuacji sportowej (moment odsunięcia Valckxa): Mistrz Polski i uczestnik fazy pucharowej LE, po wyjściu z grupy, ćwierćfinalista Pucharu Polski. Najlepsza sytuacja sportowa od lat. To, że potem Bednarz z Probierzem całkowicie rozwalili drużynę i przegrali wszystko, to już nie ich wina.

Valckx bardzo dobrze wydał pieniądze - na zawodników, którzy zarobili ich więcej niż kiedykolwiek, którzy odnieśli świetne sukcesy sportowe i którzy mniej kosztowali niż zarobili dla klubu. Wiec o jakiej "perspektywie" Ty mówisz, skoro to już się dokonało?

Lamey - przyniósł klubowi więcej niż kosztował, tak samo Biton,Jaliens,Iliev Melikson, Genkow,Pareiko etc. A jeszcze dodatkowo część z nich nadal może być sprzedana za godne sumy (Melikson, Genkow, Jovanovic, Chavez). Przy lepszym trenerze i mądrzejszym dyrektorze sportowym znów też mogliby wygrać ligę, dając klubowi kolejne pieniądze.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 08.09.2012, 17:20
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi mi o sytuacje ekonomiczną bo na tym się po prostu nie znam. Chodzi mi o to, że sytuacja sportowa, którą zastaliśmy teraz jest w dużej mierze winą Valvkxca i Basałaja, to oni wspólnie pewnie z Kapką i Maasakntem wydali fatalnie pieniądze.

Z grupy zawodników którą wymieniłeś perspektywę zarobienia pieniędzy i jakość sportową na ten moment dał na jedynie Melikson który i tak swoimi występami nie wypromował się do Europy.

Najbardziej z całego okresu transferowego żałuje że nie udało się zastąpić własnie Genkova Dvalishvilim, Brożkiem czy innym zawodnikiem potrafiącym grać jak napastnik.
Iliev ? Dobry piłkarz jego asysta na Cyprze mogła dam nam milony euro jednak nie jest gwarantem goli czy asyst jak chociażby Andrandina z Pogoni. Strzelam że po sezonie i tak go już nie będzie.

Niestety fatalna polityka kontynuowana jest dalej, na prawą lewą obronę przyszedł facet po 30 na rocznej umowie. W lecie znowu poszukiwania lewego obrońcy itd.
ciężko sprowadzić młodych, zdolnych za darmo - wyluzuj
a podniecanie się Edim to w ogóle paranoja ;-)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:53.