The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czego się spodziewasz po meczu w Szczecinie?
Nic mnie już nie zaskoczy 75 41,44%
Porażki 33 18,23%
Przebudzenia Wisły! 32 17,68%
Walki, ambicji, charakteru! 41 22,65%
Głosujących: 181. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 04.09.2012, 17:28
Ciekawe gdzie teraz jest te 99% kibicow i fanatykow rzadajacych pozostanie Sobolewskiego w skladzie i wystawianie go w meczach...
Odpowiedz cytując
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 04.09.2012, 19:26
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe gdzie teraz jest te 99% kibicow i fanatykow rzadajacych pozostanie Sobolewskiego w skladzie i wystawianie go w meczach...
A ty skreślasz Sobola po jednym słabszym meczu? Poważnie? Jeden gorszy mecz i out? Przy takiej taktyce jaką Probierz zaproponował na groclin to nawet Mohammed Farah miałby problemy wydolnościowe a co dopiero gość mający 36 lat na karku. Wiadomo, że kondycja Radka już nie ta co kiedyś ale jego doświadczenie jeszcze nie raz nam pomoże
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 04.09.2012, 19:40
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
A ty skreślasz Sobola po jednym słabszym meczu? Poważnie? Jeden gorszy mecz i out? Przy takiej taktyce jaką Probierz zaproponował na groclin to nawet Mohammed Farah miałby problemy wydolnościowe a co dopiero gość mający 36 lat na karku. Wiadomo, że kondycja Radka już nie ta co kiedyś ale jego doświadczenie jeszcze nie raz nam pomoże
Nie po jednym meczu...Ja skreslilem go juz dawno poniewaz nie wystarczy biegac po boisku i tyle...
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.09.2012, 12:19
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Nie po jednym meczu...Ja skreslilem go juz dawno poniewaz nie wystarczy biegac po boisku i tyle...
A widziałeś jakie piłki-malinki zagrywał do napastników z Podbeskidziem Radek? No to co pie*dolisz, że tylko biega po boisku? Na pewno znalazłoby się więcej udanych akcji/zagrań/przechwytów/odbiorów/podań Sobola w tym sezonie, ale szkoda mi czasu na udowadnianie Ci tego.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 05.09.2012, 13:02
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
A widziałeś jakie piłki-malinki zagrywał do napastników z Podbeskidziem Radek? No to co pie*dolisz, że tylko biega po boisku? Na pewno znalazłoby się więcej udanych akcji/zagrań/przechwytów/odbiorów/podań Sobola w tym sezonie, ale szkoda mi czasu na udowadnianie Ci tego.
W tym sezonie? w trzech spotkaniach?
Piłki-malinki? Gdzie je widziałeś?
Żal mi Sobola, ale nie ma co zaklinać rzeczywistości. W spotkaniu z Polonią, był jednym z najsłabszych pilkarzy na boisku. Mimo ambicji.
Usprawiedliwic go może chyba tylko to, że nie rozumie założeń i taktyki Probierza. Jesli ktokolwiek je rozumie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 05.09.2012, 13:10
FraMat napisał(a):Wyświetl post
W tym sezonie? w trzech spotkaniach?
Piłki-malinki? Gdzie je widziałeś?
Żal mi Sobola, ale nie ma co zaklinać rzeczywistości. W spotkaniu z Polonią, był jednym z najsłabszych pilkarzy na boisku. Mimo ambicji.
Usprawiedliwic go może chyba tylko to, że nie rozumie założeń i taktyki Probierza. Jesli ktokolwiek je rozumie
Piłki-malinki zagrał w spotkaniu z Podbeskidziem - koncertowo spaprane przez kolegów. W spotkaniu z Polonią wszyscy zagrali tragicznie i nikt tu się nie wyróżnił. Radek zawsze wchodził w sezon nieco słabiej. Jak mam widzieć w środku Wilka to wolę Sobola, nawet w słabszej dyspozycji. Melikson, Chrapek, Sobol, Iliev. tak powinna wyglądać nasza pomoc w Szczecinie..
Odpowiedz cytując
Towarzysz Generał
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 04.09.2012, 21:44
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe gdzie teraz jest te 99% kibicow i fanatykow rzadajacych pozostanie Sobolewskiego w skladzie i wystawianie go w meczach...
Ja w dalszym ciągu uważam, że na chwilę obecną Sobolewski to nasz najlepszy defensywny pomocnik i powinien grać w pierwszym składzie. Na marginesie to doszły mnie słuchy, że Radek w meczu z Polonią zmagał się z kontuzją.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:41.