The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Jak oceniasz mecz z Polonią Warszawa?
Nie ma lepszego meczu w tym seoznie na przełamanie i efektowne zwycięstwo! 26 14,13%
Mecz jak mecz, znowu się pomęczymy ale wygramy! 74 40,22%
Z taką grą - remis będzie dobrym rezultatem. 32 17,39%
''Czarno'' to widzę, porażka mnie nie zdziwi.. 52 28,26%
Głosujących: 184. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 01.09.2012, 15:28
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
Eternit już mnie uprzedził (dzięki!), masz tam Meliksona, Gargułę, Genkova i Jaliensa.

były też np takie zestawienia jak poniżej gdzie masz Jaliensa, Gargułę, Ilieva.

http://www.orange.pl/kid,4000003306,...j,article.html

Więc mylisz się, pisząc że
- " nie było ich na liście 10 najlepiej zarabiających piłkarzy ligi poza Genkowem i Gargułą."
- " nie przypominam sobie, bym w którymkolwiek widział na czołowych miejscach aż 3-4 Wiślaków, czy choćby tylko w pierwszej dziesiątce."

Dodam tylko, że nie wnikam w rzetelność tych rankingów. Pozdrawiam.
A szkoda, bo właśnie rzetelność tych rankingów, jak widać na załączonych przykładach pozostawia najwięcej do życzenia.

Zresztą, nawet tych 3-4 Wiślaków w 10 najlepiej zarabiających bynajmniej nie powoduje, że drużyna jest/była przepłacona. Przypominam, że ta drużyna pozyskała znacznie więcej z europejskich pucharów niż wynosiły pensje tych grajków. A opublikowany bodajże w czerwcu ranking stosunku procentu płac do budżetu potwierdza, że pod tym względem wszystko było w normie.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Czyli skromne 40%

Na 16 zespołów z ekstraklasy "zaledwie" 4 piłkarzy Wisły znalazło się w pierwszej 10 najlepiej zarabiających.
Powtórzę pytanie: i co z tego? Stosunek procentu płac względem budżetu był zachowany i w normie. Drużyna płacąca maksymalnie 300-400 tyś euro kontraktu wyszła z grupy LE - to rzadkość czy częsta sytuacja przy tym budżecie, którym dysponowała Wisła, także płacowym? To wielki sukces.
Ostatnio edytowane przez Lemur : 01.09.2012 o godz. 15:31.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:54.