The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Jak oceniasz mecz z Polonią Warszawa?
Nie ma lepszego meczu w tym seoznie na przełamanie i efektowne zwycięstwo! 26 14,13%
Mecz jak mecz, znowu się pomęczymy ale wygramy! 74 40,22%
Z taką grą - remis będzie dobrym rezultatem. 32 17,39%
''Czarno'' to widzę, porażka mnie nie zdziwi.. 52 28,26%
Głosujących: 184. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.09.2012, 11:46
Skończcie już z tymi ocenami na plus i minus. Panowie i panie KONIEC! nie ma drużyny jest tylko zlepek piłkarzyków o przeciętnych umiejętnościach. Pareiko już nie jest tym bramkarzem co kiedyś jeżeli linia obrony ma się opierać na głowackim to ja dziekuje,Chavez chaotyczny i burliga który nie ma sił na bieganie.Fredriksen to Paljiciowi buty czyścić powienien. W pomocy Sobol już nie ma sił KAŻDE! podanie kończyło sie stratą,Wilk tylko biega-gry zero,Szewczyk fajnie sie pokazał to samo Iliev,Genkov nie miał piłek-czyli nie ma wtedy Cwetana,Kamiński sie spalił- a szkoda.
Co do zmian to na plusik Chrapek, zmiany Garguła i Quioto przemilcze.
I to ma być Wisła? to banda debili i tyle.
Żal tylko kibiców co zawsze z nią są i pokazało to wczorajsze spotkanie.
Nie ma bramkarza,obrony,środka pomocy,skrzydła,i jest jeden napastnik który jeżeli nie otrzyma piłek to jest dnem.
P.S. co zrobił Genkov więcej od Kamińskiego...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:12.