
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jak oceniasz mecz z Polonią Warszawa? | |||
| Nie ma lepszego meczu w tym seoznie na przełamanie i efektowne zwycięstwo! |
|
26 | 14,13% |
| Mecz jak mecz, znowu się pomęczymy ale wygramy! |
|
74 | 40,22% |
| Z taką grą - remis będzie dobrym rezultatem. |
|
32 | 17,39% |
| ''Czarno'' to widzę, porażka mnie nie zdziwi.. |
|
52 | 28,26% |
| Głosujących: 184. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#11
|
|
Skończcie już z tymi ocenami na plus i minus. Panowie i panie KONIEC! nie ma drużyny jest tylko zlepek piłkarzyków o przeciętnych umiejętnościach. Pareiko już nie jest tym bramkarzem co kiedyś jeżeli linia obrony ma się opierać na głowackim to ja dziekuje,Chavez chaotyczny i burliga który nie ma sił na bieganie.Fredriksen to Paljiciowi buty czyścić powienien. W pomocy Sobol już nie ma sił KAŻDE! podanie kończyło sie stratą,Wilk tylko biega-gry zero,Szewczyk fajnie sie pokazał to samo Iliev,Genkov nie miał piłek-czyli nie ma wtedy Cwetana,Kamiński sie spalił- a szkoda.
Co do zmian to na plusik Chrapek, zmiany Garguła i Quioto przemilcze. I to ma być Wisła? to banda debili i tyle. Żal tylko kibiców co zawsze z nią są i pokazało to wczorajsze spotkanie. Nie ma bramkarza,obrony,środka pomocy,skrzydła,i jest jeden napastnik który jeżeli nie otrzyma piłek to jest dnem. P.S. co zrobił Genkov więcej od Kamińskiego... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|