The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Jak oceniasz mecz z Polonią Warszawa?
Nie ma lepszego meczu w tym seoznie na przełamanie i efektowne zwycięstwo! 26 14,13%
Mecz jak mecz, znowu się pomęczymy ale wygramy! 74 40,22%
Z taką grą - remis będzie dobrym rezultatem. 32 17,39%
''Czarno'' to widzę, porażka mnie nie zdziwi.. 52 28,26%
Głosujących: 184. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.09.2012, 11:18
Dawno nie widziałem tak fatalnego meczu w wykonaniu Wisły. Przyczyny porażki? W dowolnej kolejności :

- zaawansowany wiek i wypalenie "trzonu" naszego zespołu. 33 letni Głowacki będący cieniem samego siebie sprzed lat i 36 letni Sobolewski,który zatracił już większość cech którymi imponował kiedyś: waleczność, siła, motoryka. Niestety, wieku nie da sie oszukać, Sobolowi brakowało sił już po 45 minutach. O 31 letnim Gargule szkoda pisać, gdyż on skończył się jako piłkarz w wieku ok. 27 lat. Obecnie to tylko truchtająca, świetnie zarabiająca "gwiazda", która czasem kopnie piłkę prosto. Gwiazda kórej w Wiśle już dawno nie powinno być, ale nadal jest i nawet gra - bo nie ma kto. 35 letni Pareiko, który dramatycznie obniżył loty, druga stracona bramka to w wiekszości jego zasługa.

- brak wartościowych transferów. Odchodzi Biton, w zamian przychodzą Panowie S i Q. Dziś słabiutki Sikorski na ławce,a idiota Quioto co prawda na boisku, ale wyrózniający się tylko chamstwem. Frederiksen wyjątkowo w tym meczu aktywniejszy w ofensywie, za to jak zwykle fatalny w obronie, kryjący na radar, dający z siebie robić wiatrak Wszołkowi.Jedynie powracający z wypożyczenia rezerwowy Ruchu Chorzów Burliga pokazał dotychczas że może być wartościowym uzupełnieniem składu (zakładając że to skład walczący raczej o środek tabeli)..

- brak scoutingu i długofalowej polityki transferowej. Wisłę zdemolował wczoraj duet: 20 letni Wszołek, pozyskany przez Polonię trzy lata temu z Wisły Tczew i 21 letni Teodorczyk pozyskany z Wkry Żuromin. Na obronie świetnie poczynal sobie 20 letni Pazio. To nie byli piłkarze pozyskani za setki tysięcy euro, po prostu ktoś ich zauważył i dał im szansę gry. Już w zeszłym sezonie pierwsza dwójka dostawała wiele szans do gry, nikt nie bal się w Poloni odstawiać od gry Bonina, Sikorskiego, Sultesa czy Caniego gdy byli w słabszej formie. My w zeszłym sezonie wolelismy grac do oporu Jirsakiem, Nunezem, Kirmem, Gargułą, Lameyem, Paljiciem, a wchodzącym "młodym" był 23 letni Brud itp. Teraz nagle bez przygotowania Probierz wrzuca do pierwszego składu Szewczyka i Kamińskiego, i oczekuje że z marszu zrobią różnicę i wygrają mu mecz.Szewczyka, ktory zagrał w zeszłym sezonie jedną (słownie: jedną) minutę w PP i 17 letniego Kamińskiego który powinien być wprowadzany na końcówki. Kamiński się "spalił ,ale co ciekawe akurat gra Szewczyka oraz 20 letniego Chrapka w drugiej połowie to jedyne pozytywy tego meczu.

- żenująca forma Chaveza. Szczególnie warto zobaczyć co ten piłkarz zrobił przy trzeciej bramce, próbując odebrać piłkę Teodorczykowi. C klasa. To w jakiej formie musi być zarabiający kilkaset tysięcy euro rocznie Jaliens skoro nie gra?

- fatalna gra całej formacji defensywnej: od defensywnych pomocników Wilka i Sobolewskiego poprzez całą obronę po samego Pareiko. Najmniej wstydzić za swój występ może się Burliga.

- i na koniec trener: za wstawienie Chaveza do składu, za fatalną taktykę z pierwszej połowy, za zdjęcie Wilka zamiast dogorywającego Sobola, za spalenie Kamińskiego, za "zmotywowanie" piłkarzy

Podsumowując : jeden jedyny 33 letni Iliev oraz przebłyski Szewczyka i Chrapka to za mało by chociaż zremisować mecz i zrównoważyć fatalną postawę defensywy.
Powód: Probierz
Ostatnio edytowane przez BBudowniczy : 01.09.2012 o godz. 12:25.
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:19.