
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Member
Od: 04.2005
Skąd: Myślenice
Offline |
#1
|
|
Jesteśmy skazani na 4 kluby w eliminacja i trzeba się z tym pogodzić , bo miejsce 15 jest dla nas niemal nieosiągalne .Na starcie przyszłego sezonu 2013/2014 tracimy aż 5.000 za sezon 08/09 .
Rankingi klubowe Lech Poznan 23.650 Wisła Kraków 15.150 Legia Warszawa 13.650 Sląsk Wrocław 7.150 Ruch Chorzów 6.150 Jak widać nawet wysoki ranking Lecha nie wiele znaczy ,Śląsk zawiódł na całej linii ,bo przejście przeciętnego mistrza Szwecji dało by Wrocławianom chociaż grupę LE ,Legia walczyła ale nie wyszło, Ruch sprawił ze malutkie Czechy wciąż przed nami . I znów pozostaje wierzyć ze może w przyszłym roku będzie lepiej .... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#2
|
przeciętny Mistrz Szwecji wbił nam 5 bramek , przeciętna drużyna Bundesligi 10 , ciekaw jestem ile Śląsk by dostał w starciu z kimś naprawdę dobrym , 15-20 bramek w dwumeczu? i z czym do ludzi . Tutaj nawet nie ma nad czym gdybać . |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|