
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim rezultat w sobotę zakończy się mecz Podbeskidize - Wisła | |||
| Zwycięstwem gospodarzy |
|
6 | 4,58% |
| Remis |
|
26 | 19,85% |
| Zwycięstwo Wisły |
|
99 | 75,57% |
| Głosujących: 131. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#1
|
|
Burliga był tyko rezerwowym lub jak kto mówi zapchajdziurą, jak nie było kogoś posłać na lewą obronę to Burilga ta zagrał, więc nie wiem skąd akurat rezerwowy Ruchu stał się podstawowym Wisły, Jaliens mimo wszystko zagrał dobrze w ofensywie w meczu z GKS, zawodnik który naprawdę ma super dośrodkowania, ostre, idealne na głowe, widać tu holenderską technike, w defensywie jak zawsze dał się ogrywać ale Głowacki też nie był SuperManem w pierwszych dwóch kolejkach.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|