
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim rezultat w sobotę zakończy się mecz Podbeskidize - Wisła | |||
| Zwycięstwem gospodarzy |
|
6 | 4,58% |
| Remis |
|
26 | 19,85% |
| Zwycięstwo Wisły |
|
99 | 75,57% |
| Głosujących: 131. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#11
|
|
Już zaczynają się ataki forumowych napinaczy, dwa mecze i już mają swoje oceny o Quioto, bo by chcieli aby koleś 100 tys. dolców grał co najmniej jak Ronaldo. Mam dla was krótką i sensowną radę - strzelcie sobie w łeb i później zażyjcie jakieś środki uspokajające. Widzieliście kolesia w 2 meczach ligowych i taka jazda? Ja powiem na przekór, że moim zdaniem nie wyglądał dziś źle - chciało mu się, tylko nie miał z kim grać. I poleciłbym wstrzymać się z ferowaniem wyroków przynajmniej na jakiś czas...
![]()
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|