
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2012
Offline |
#1
|
|
No to jesteśmy trochę mądrzejsi.
13. CYPR 26,083 4LE Nefci - APOEL 1:1 4LM AEL Limassol - Anderlecht 2:1 Zgodnie z planem. APOEL raczej rozprawi się u siebie z Nefci a AEL gdzieś w grupie zagra. 14. AUSTRIA 24.625 4LE PAOK - Rapid Wieden 2:1 Bardzo dobry wynik bo mimo remisu 1:1 i grze w 10 na 11 PAOK strzelił i coraż bliżej by Austria nie miała żadnej ekipy w grupach, ale co z tego... 15. DANIA 24,100 LM Nordsjaelland 4LM Kobenhavn - Lille 1:0 4LE Midtjylland - Young Boys 0:3 4LE Horsens - Sporting Lizbona 1:1 Tutaj liczę w sumie zgodnie z planem. Horsers a przede wszystkim Midtylland odpadają. Kopenhaga mimo wszystko sądzę, że zagra w LE bo u siebie Duńskie zespoły są o wiele mocniejsze w moim mniemaniu. 16. SZWAJCARIA 22.675 4LM Basel - CFR Cluj 1:2 4LE Midtjylland - Young Boys 0:3 4LE Luzern - Genk 2:1 Zaskakująca porażka Basel. Reszta zgodnie z planem. Dobrze jakby chociaż Luzern odpadło. 17. IZRAEL 21.250 4LM BATE Borysow - Ironi Kiryat Shmona 2:0 4LE HF91 Dudelange - Hapoel Tel-Awiw 1:3 Zgodnie z planem. 18 POLSKA 20.750 4LE Sląsk Wroclaw - Hannover 96 3:5 4LE Legia Warszawa - Rosenborg 1:1 Obyśmy nie pluli sobie w brodę, za tą straconą bramkę... 19. BIAŁORUŚ 18.500 4ML BATE Borysow - Ironi Kiryat Shmona 2:0 Zgodnie z planem. 20. CHORWACJA 18.083 4LM Dinamo Zagrzeb - Maribor 2:1 Było blisko niespodzianki, ale i tak dobry wynik Mariboru. 21. RUMUNIA 17.924 4LM Basel - CFR Cluj 1:2 4LE Dinamo Bukareszt - Metalist Charków 0:2 4LE Vaslui - Inter Mediolan 0:2 4LE Ekranas - Steaua Bukareszt 0:2 Raczej zgodnie z planem chociaż wygrana Cluj raczej zaskakująca. Dwie ekipy w grupach i módlmy się by nie punktowały za dobrze. 22. CZECHY 17.725 4LE Slovan Liberec - Dnipro Dniepropietrowsk 2:2 4LE Lokeren - Viktoria Pilzno 2:1 4LE Feyenoord - Sparta Praga 2:2 Tutaj mogło być jeszcze lepiej gdyby Dipro utrzymało wynik 2:0. Ale jest i tak dobrze. Jest szansa na 0 zespołów w grupie chociaż trzeba powiedzieć, że taki scenariusz jest super optymistyczny. To na co przede wszystkim musimy liczyć to Legia. A ta na własne życzenie tylko zremisowała ze słabym Rosenborgiem. Mam nadzieję, że ten jeszcze jeden mecz w lidze da coś Legii bo momentami to naprawdę wygląda fajnie. Rado musi łapać formę a reszta ekipy nastawić celowniki bo jak się ma mało okazji w meczu to trzeba wykorzystywać je w większości. Śląsk i tak dziwne, że aż tak powalczyć jak dla mnie. Szkoda końcówki bo każde 0,125 się liczy. Teraz jedyna szansa w Legii i tym, że awansuje do grupy. Jak przegra będzie fatalnie. Jak wygra i wejdzie o dziwo ten sezon może być dla nas udany ze względu na fakt, że kilka krajów może potracić punkty. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|