The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
callmesir
Junior Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.08.2012, 23:04
No to jesteśmy trochę mądrzejsi.

13. CYPR 26,083
4LE Nefci - APOEL 1:1
4LM AEL Limassol - Anderlecht 2:1

Zgodnie z planem. APOEL raczej rozprawi się u siebie z Nefci a AEL gdzieś w grupie zagra.

14. AUSTRIA 24.625
4LE PAOK - Rapid Wieden 2:1

Bardzo dobry wynik bo mimo remisu 1:1 i grze w 10 na 11 PAOK strzelił i coraż bliżej by Austria nie miała żadnej ekipy w grupach, ale co z tego...

15. DANIA 24,100
LM Nordsjaelland
4LM Kobenhavn - Lille 1:0
4LE Midtjylland - Young Boys 0:3
4LE Horsens - Sporting Lizbona 1:1

Tutaj liczę w sumie zgodnie z planem. Horsers a przede wszystkim Midtylland odpadają. Kopenhaga mimo wszystko sądzę, że zagra w LE bo u siebie Duńskie zespoły są o wiele mocniejsze w moim mniemaniu.

16. SZWAJCARIA 22.675
4LM Basel - CFR Cluj 1:2
4LE Midtjylland - Young Boys 0:3
4LE Luzern - Genk 2:1

Zaskakująca porażka Basel. Reszta zgodnie z planem. Dobrze jakby chociaż Luzern odpadło.

17. IZRAEL 21.250
4LM BATE Borysow - Ironi Kiryat Shmona 2:0
4LE HF91 Dudelange - Hapoel Tel-Awiw 1:3

Zgodnie z planem.

18 POLSKA 20.750
4LE Sląsk Wroclaw - Hannover 96 3:5
4LE Legia Warszawa - Rosenborg 1:1

Obyśmy nie pluli sobie w brodę, za tą straconą bramkę...

19. BIAŁORUŚ 18.500
4ML BATE Borysow - Ironi Kiryat Shmona 2:0

Zgodnie z planem.

20. CHORWACJA 18.083
4LM Dinamo Zagrzeb - Maribor 2:1

Było blisko niespodzianki, ale i tak dobry wynik Mariboru.

21. RUMUNIA 17.924
4LM Basel - CFR Cluj 1:2
4LE Dinamo Bukareszt - Metalist Charków 0:2
4LE Vaslui - Inter Mediolan 0:2
4LE Ekranas - Steaua Bukareszt 0:2

Raczej zgodnie z planem chociaż wygrana Cluj raczej zaskakująca. Dwie ekipy w grupach i módlmy się by nie punktowały za dobrze.

22. CZECHY 17.725
4LE Slovan Liberec - Dnipro Dniepropietrowsk 2:2
4LE Lokeren - Viktoria Pilzno 2:1
4LE Feyenoord - Sparta Praga 2:2

Tutaj mogło być jeszcze lepiej gdyby Dipro utrzymało wynik 2:0. Ale jest i tak dobrze. Jest szansa na 0 zespołów w grupie chociaż trzeba powiedzieć, że taki scenariusz jest super optymistyczny.

To na co przede wszystkim musimy liczyć to Legia. A ta na własne życzenie tylko zremisowała ze słabym Rosenborgiem. Mam nadzieję, że ten jeszcze jeden mecz w lidze da coś Legii bo momentami to naprawdę wygląda fajnie. Rado musi łapać formę a reszta ekipy nastawić celowniki bo jak się ma mało okazji w meczu to trzeba wykorzystywać je w większości.
Śląsk i tak dziwne, że aż tak powalczyć jak dla mnie. Szkoda końcówki bo każde 0,125 się liczy.

Teraz jedyna szansa w Legii i tym, że awansuje do grupy. Jak przegra będzie fatalnie. Jak wygra i wejdzie o dziwo ten sezon może być dla nas udany ze względu na fakt, że kilka krajów może potracić punkty.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:33.