
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jak zakończy się spotkanie Wisła Kraków - GKS Bełchatów? | |||
| Wysokim zwycięstwem Wisły |
|
106 | 46,49% |
| Minimalnym zwycięstwem Wisły |
|
111 | 48,68% |
| Remisem |
|
8 | 3,51% |
| Porażką |
|
3 | 1,32% |
| Głosujących: 228. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2011
Offline |
#1
|
|
Dobrze, że to wpadło pod koniec, naprawdę dobrze.
Głupie zachowanie Garguły ustawiło mecz, Bełchatów mądrze się bronił, u nas brakowało jakości z przodu (samym Meliksonem prochu nie da się wymyśleć). Sikorski potwierdził wszystkie obawy, jakie każdy pewnie miał, widząc go dziś w podstawowej jedenastce. Na dodatek miał minę, jakby grał za karę i dostał przed meczem pręgierzem/Probierzem. Frederiksen zagrał poprawnie, jedno fajne wejście ofensywne - za wcześnie na oceny. Podobnie jak z Quioto. Najważniejsze są trzy punkty. Ale jeśli nie mają już nas straszyć pustki na trybunach - musi to być ostatni tak mało wyrazisty mecz u siebie, szczególnie w drugiej połowie. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|