
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Śląsk
Offline |
#1
|
|
Przypominam że czas na rozgrywanie meczy fazy grupowej mija w niedzielę o północy.
Oto jak wyglądają sytuacje w poszczególnych grupach: Grupa A: Czyli najgorzej sytuacja wygląda w grupach F i A. Proszę o rozgrywanie spotkań! W przypadku braku rozegrania spotkań w terminie i braku żadnej informacji do mnie wpisuję obustronne w.o.8 MECZY DO ROZEGRANIA!! Grupa B: 6 meczy do rozegrania (możliwe w.o. za mecze z Mimon89) Grupa C: Wszystkie mecze rozegrane Grupa D: 9 MECZY DO ROZEGRANIA!!!! Grupa E: Wszystkie mecze rozegrane. Grupa F: 4 mecze do rozegrania Grze Gie vs SuchyTSW i rewanż Terje vs SuchyTSW i rewanż Grupa G: 6 meczy do rozegrania! Grupa H: 2 mecze do rozegrania: ABG vs Gucio25 i rewanż
Ostatnio edytowane przez jcts : 18.08.2012 o godz. 22:23.
![]() 111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków "Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie." '27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|