
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 05.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Dzisiejsze wyniki:
Zwycięstwo Ruchu: + 1 pkt Zwycięstwo Legiii: + 1 pkt Zwycięstwo Lecha: + 1 pkt Bilans czwartkowy: 3/4=0,750 pkt. Bilans tego tygodnia: 0,750 pkt(+ 0 pkt za KOMPROMITACJE Śląska) Łączne ilość punktów zdobytych w tej rundzie: 0,750pkt+ 0,750 pkt= 1,5 pkt Ogólnie nie jest źle ( albo ja będąc pesymistą spodziewałem się gorszych wyników), unikneliśmy wpadek pokroju odpadniecia Jagielloni w zeszłym sezonie choć koło kompromitacji Śląska cięzko przejść obojętnie. Osobiście nadal uważam że jedna drużyna w fazie grupowej LE bedzie bardzo dobrym wynikiem. Tako rzecze wróżbita Maciej. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|