wiesniak84 napisał(a):

Wspaniała era Hiszpanii skończyła się z wczorajszym meczem. Portugalia pokazała jak się powinno z nimi grać szczególnie w pierwszej połowie a biorąc pod uwagę, że Xavi coraz starszy i coraz słabszy i to, że szkopy mają o wiele lepszy kolektyw od Portugalii to przez najbliższe 5-10 lat wszystko zgarną niemiaszki aczkolwiek jak najlepiej życzę Włochom
|
ej boze boże... skonczyla się po wygranym meczu

po meczu który daje wielkie szanse na obrone tytułu mistrza Europy poraz pierwszy w histori

aha czyli rozumiem że wszystkie druzyny powinny przegrywać jak Portugalczycy

czlowieku Hiszpania Wygrała, styl jest nie ważny. Mówi ci coś Chelsea i liga mistrzów
