The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.06.2012, 14:31
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Oni na tej gali dalej chca chyba zarobic. Jakis Glazewski ma walczyc i pewnie emeryt z USA go rozklepie.

A co do Kosteckiego, to albo nie stawil sie w zakladzie karnym albo wyszly na jaw jakies inne, nowe przekrety.

Ogladalem ta walke Adamka i zaluje zawalonej nocy. Facet nie nadaje sie do kategorii ciezkiej i chyba bedzie czekal najblizsze 5 lat, az bracia pokoncza kariery, bo z nimi kolejne nokauty gwarantowane. Zreszta Chisora i Haye tez pewnie by mu boks wybili z glowy. Ale wiadomo, licza sie pieniazki.

Z Kosteckim jest tak, że ma iść na 3,5 roku na przymusowe wakacje, za kierowanie grupą o charakterze przestępczym.

I Cygan nie robił z tego jakiegoś wielkiego halo. Po prostu chciał się zgłosić do zakładu karnego, albo po wygraniu walki.

I teraz nagle dostał wezwanie, żeby się stawił na wokandę :












https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...77826102_n.jpg




Wiadomość Cygana do tego zdjęcia ( które sam wrzucił na swój " fan page " na FB ):



To jest zawiadomienie jakie otrzymałem z Sądu Okręgowego w Rzeszowie, który wezwał mnie na dzień 28 czerwca 2012 r. (tj. na dwa dni przed galą) na rozprawę, w sprawie odroczenia wykonania kary lub wyznaczenia terminu stawiennictwa do jej odbycia. Ingerencja tajemniczych i zainteresowanych w sprawie osób sprawiła jednak, że nawet Sąd musiał wydać sprzeczną z tym wezwaniem decyzję. W obliczu takiej sytuacji, prawnicy mnie reprezentujący, ujawnią zebrane przeze mnie oraz ich kancelarie materiały, dotyczące faktycznych motywów tego co się dzieje. Dziękuję Wam za ciepłe słowa. Wszystko dopiero przed nami.






I coś w tym musi być, że nagle w trybie przyspieszonym, 2 dni przed walką ma mieć wagę...






Kochani przyjaciele i fani. Przekazuję Wam informację za pośrednictwem moich przyjaciół. To co dzisiaj przeczytacie w gazetach i usłyszycie w innych mediach, pokarze wam o co chodzi tak naprawdę w moim wyroku. Dowiecie się też o tym, co stało się dzisiaj w nocy, na kilka dni przed galą, która miała być ważna nie tylko dla mnie, ale i dla polskiego sportu zawodowego. Pozdrawiam Was. Teraz sami możecie zobaczyć, jak komuś bardzo zależy abym nie mógł walczyć i wygrywać na arenie międzynarodowej. Komuś bardzo przeszkadzam. Galę w Łodzi organizowali Amerykanie. Transmisja rozsławiałaby Polskę tak jak rozsławia Euro 2012. Tak jednak nie będzie. Jestem przekonany, że prawda ujrzy kiedyś światło dzienne i dowiecie się kto za tym naprawdę stoi. Pozdrawiam Was. Pozdrawiam moją rodzinę, żonę, dzieci, przyjaciół, znajomych i Was. Moich wiernych kibiców.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:15.