The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.06.2012, 10:24
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Game Over.
Dzień triumfu dla Tomaszewskich, Stanowskich czy innych frustratów - myślę, że wśród nich powinno się szukać nastepców Smudy.

Co do meczu to dwie sprawy.
Pierwsze to ciekawe jestem czy nasi kopacze mogą dzisiaj spojrzeć w lustro i odpowiedzieć sobie na pytanie czy zrobili wszystko, czy dali z siebie wszystko żeby zagrać w ćwierćfinale ? Z trybun to wyglądało tak jakby przeszli obok drugiej połowy. Można przegrać, można odpaść ale chociaż w jakimś stylu. To było najważniejsze 45 minut
w ich nędznych karierach - powinni wyjść i zaorać boisko i nikt by nie miał pretensji.

Druga sprawa to lokalizacja tego meczu (właśnie zakończyłem 8 godzinną podróż powrotną pociągiem na trasie Wrocław-Krakow:/).
To jest jakaś parodia, że będąc gospodarzem turnieju oddajemy nasz największy stadion i jakiś tam chyba
atut ruskom, a sami jedziemy na jakiś koniec Polski gdzie nasz przeciwnik zna już tamtejszy obiekt jak własną kieszeń, gdzie byle pepik ma łatwiejszy dojazd niż 3/4 Polski. Jak wiem, że to jest szukanie dziury w całym ale
ktoś gdzieś napisał, że w takich turniejach decydują najmniejsze detale.
Tak to zdecydowanie wina stadionu a nie słabego trenera i kiepskich piłkarzy, znajomość stadionu była dla Czechów zdecydowanym atutem przecież boisko we Wrocławiu jest diametralnie inne od tego w Warszawie, widzę że niektórym bardzo ciężko pogodzić się z porażką
Co do piłkarzy, to ja terz jestem zdania, że zostali zajechani fizycznie, bo piszczek w Borussii zapierda.a aż miło a wczoraj pod koniec wyglądał jakby miał zaraz zemdleć a wydaje mi sie, że był mniej aktywny niż w Niemczech.
Co do perspektyw na przyszłość, to nic sie nie zmieni, paradoksalnie rzecz biorąc, to najlepszym wynikiem tego euro dla polskiej piłki, byłby sromotny wpierdoI w każdym meczu( minimum 0:3), bo wtedy PZPN musiał by zabrać się za reformowanie naszej rodzimej piłki a tak zwali się całą winę na trenera i powie, że nie jest źle, bo kto inny spokojnie awansował by do ćwierć finałów i będzie jak jest a z czasem jeszcze gorzej

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:14.