
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#1
|
zastanówcie się co piszecie, bo połowa z Was na mecze nie chodzi wcale, druga połowa na 1. ligę by nie przychodziła wcale Kraków biedny jak mysz kościelna, prezydent jest debilem, ciekawe skąd miałyby się pojawić pieniądze, by wydostać Wisłę z tej niższej ligi? |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#2
|
W celu szczegółowego wyjaśnienia ( i pewnie uzupełnienia ) mojej wypowiedzi - faktycznie byłoby zręczniej gdybym napisał, że "gdyby była gwarancja...". Realia są jakie są, wiadomo, że tej gwarancji nie było i nie będzie, otoczenie wybitnie nie sprzyjające, ale w klubie solidne wietrzenie jest potrzebne - stąd pewnie temat, w którym się wypowiadamy. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|