The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 16.05.2012, 21:36
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Kto odważnie "politykował" (dobre określenie ,bo polityką tego nazwać nie można) ? J.Kaczyński ,który "załatwił" Polsce embargo na mięso swoimi buńczucznymi wypowiedziami , czy L.Kaczyński ,który uprawiał rajdy samochodowe nocami na granicy rosyjsko-gruzińskiej ? Smoleńsk rzucił cień na relację polsko-rosyjskie ,ale to pierwszy raz za rządu Tuska , premier Rosji Putin przyznał w Katyniu ,że zamordowali polskich oficerów w 1940 roku a we wrześniu z okazji obchodów pamieci o wybuchu II WŚ przyznał ,że był pakt Ribbentrop-Mołotow ,może nie wiele ale jakieś pozytywne efekty takiej polityki było widać

Jesli chodzi o to kto by się miał odwagę sprawdzić w czasach rzeczywistej wojny ,to mam takie wrażenie ,że ci co się dziś "obwieszają" od stop do glów polskimi flagami , wycieraja sobie geby cały czas: narodem, patriotyzmem i ojczyzną w czasach opresji pierwsi by spierda*ali z pola bitwy ,albo by kolaborowali z wrogiem . Taki Jarek Kaczyński 20 lat po końcu PRLu ustawia po katach wszystkich mówiac kto był w ZOMO ,preżac sie na wielkiego opozycjoniste ,a pewnie jakby w ponurych latach 70tych zobaczył Zomowca na ulicy ktory by mu chciał zrobić krzywde to by sie w majty posrał
Tekst powyżej jest tak głupi że aż żal się do niego odnosić ale gwoli formalnego odniesienia sie do faktów:
1. Embargo na mięso załatwił nam nie J. Kaczyński tylko interesy FR z Unią. Wprowadzono je nie tylko dla Polski i nie tylko na mięso. Mam również nadzieję że z radością płacisz abstrakcyjne rachunki za gaz którymi kompensujesz Rosjanom zniesienie embarga. Taki deal jaki zrobił z Rosjanami Pawlak to JK mógł robić od razu. Ale myślał o całym kraju a nie o elektoracie PSL.
2. Te "nocne rajdy samochodowe" jak je nazywasz pomogły uratować gruzińską niepodległość czyli coś o co Piłsudski (czyli ten który sprawdził sie w czasach rzeczywistej wojny) starał sie bardzo mocno i za bardzo wysoką cenę (uważał że stworzenie wokół Rosji maksymalnej liczby niepodległych państw powstałych po upadku imperium carskiego jest najlepszą drogą do zapewnienia niepodległości Polski). Jeśli teraz piszesz z ironią o "nocnych rajdach" i jednocześnie twierdzisz że że to właśnie ci "nocni rajdowcy" kolaborowali by z wrogiem to jest to łagodnie mówiąc uderzająca niekonsekwencja.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:31.