
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Jaworzno
Offline |
#1
|
|
Jakub "mokwa" Mokwiński został zamordowany przez SW zakładu Mielęcin.Został zabity przez klawiszy.Klawisze tłumaczyli ze Kuba przećpał lecz Mokwa niećpał mówił że dragi są dla cieniasów.Kiedy Juba leżał w szpitalu ojciec poszedł go odwiedzić zobaczył go,na ciele Jakuba było pełno siniaków.Jeden z kumpli Mokwy widział jak klawisze biorą go w niedziele do dzwiękoszczelnej celi.Katowali go tam 2 dni. Potem po Jakuba przyjechała karetka.kuba za dobre sprawowanie miał wyjść na wolność lecz mundurowe scierwa niemogli przełknąć że chłopak za 2 dni miał wyjść na wolność.I dwa dni przed wyjściem chłopaka zabili. Chyba jedna z najgłośniejszych tragedii w więzieniu Polskim i oczywiście sprawa została umorzona :/
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|