The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Michał Probierz jest w stanie jeszcze wycisnąć z Wisły coś pozytywnego?
Tak 98 28,00%
Nie 98 28,00%
Tu nawet Mourinho nie pomoże... 154 44,00%
Głosujących: 350. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.04.2012, 02:54
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Podobała mi się nasza gra w tym meczu, jak chyba każdemu do 60 minuty.

Duży plus dla trenera za Jirsaka na prawej obronie, facet naprawdę potrafił zrobić przewagę i było z niego dużo więcej pożytku niż w środku pola. Następny plus za rozgrywanie stałych fragmentów.

Mam nadzieję, że ten mecz to nie jednorazowy wyskok, tylko ogólna tendencja - bo graliśmy jak z nut. Owszem do czasu - ale jednak takiej gry Wisły nie oglądałem od dawna i bardzo długo na to czekałem. Było warto. Jeśli Wisła będzie w stanie podtrzymać styl gry z meczu z Ruchem i ŁKSem do końca sezonu to byłbym bardzo rozczarowany w przypadku rozstania się z trenerem Probierzem.

Jeśli chodzi o Urbana, to mimo wszystko mam nadzieję, że to kiepski żart.

A co do wypowiedzi nt kibiców - już nie szukajcie czegoś żeby się na siłę przypierdzielić, nie wiecie co w Probierzu siedzi, może jednak jest dumny, że trenuje klub, który od ponad 10 lat zdobywa Mistrzostwo Polski wręcz taśmowo? Może marzy mu się w przyszłości śrubować z nami kolejne rekordy i stworzyć Wisłę na miarę tej wspominanej z czasów Kasperczaka? Może zawsze miał do Wisły sentyment? Nie wiecie tego, a jeździcie z nim tak, że szkoda gadać. Facet upomina tych co nie chodzą na mecze, że z Wisłą trzeba być na dobre i na złe - mnie to w ogóle nie razi, bo często się takie rzeczy czyta na forach i jakoś nikt po tych ludziach nie jeździ jak po burej suce.

Jakby nie było jest to NASZ trener i minimum szacunku mu się z tego powodu należy. A jeśli nie szacunku, to chociaż kultury osobistej w stosunku do jakby nie było trenera WISŁY KRAKÓW.
Właśnie miałem wyrazić swoje zdanie w kwestii, ale zobaczyłem powyższy post, pod którym podpisuję się obiema rękami. Dla mnie wszystko w temacie Koleżanko. Gratuluje wyważonego postu, a Koleżeństwu, doświadczonemu życiowo i sportowo delikatnie zaproponuję więcej rozwagi w konstruowaniu odważnych konstatacji nt. trenera Probierza.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:31.