
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Member
Od: 01.2009
Offline |
#1
|
|
Nie ma już nic do stracenia ,liga porażka teraz tylko PP zostaje i tu trzeba zagrać na 200 % możliwości tym bardziej że nie wygraliśmy pięciu ostatnich spotkań a jak wiadomo zła seria kiedyś się kończy,chyba że klub nie płaci pensji ,zawodnicy wiedzą że się ich pozbędą ,nie zależy nikomu na puchary europejskie w przyszłym sezonie ,ale tego się nie dowiemy ,jedyne rozwiązanie zagrać tymi co mają jeszcze długie kontrakty i zawodnikami ME i zacząć tworzyć podstawy nowej WISŁY.
A dla niedowiarków http://www.youtube.com/watch?v=C56jpni_G3s |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|