The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.04.2012, 19:30
Dzisiaj każdy z nas nauczy się troszeczkę pokory. Mecz, w którym nie to, że Jagiellonia była lepsza, tak jak w każdym innym meczu, w którym Wisła przegrała zwłaszcza u siebie z Korona, Polonia, Lechia Górnik nie znaczy, że oni byli lepsi a my słabi. Nie! Nie o to chodzi! Tylko o to, że każdy ten mecz Wisła miała przegrać i przegrała. Tak samo przegra kolejne mecze... i kolejne i kolejne... a wy będziecie płakać i po raz kolejny już raz z kolei pisać, co byście nie zmienili, kogo nie zwolnili, w co nie zainwestowali, kogo sprowadzili, bedziecie porównywać kto jest lepszy, kto gorszy, co by Wisła z 2003 roku z tą nie zrobiła a potem będą kolejne porażki i kolejne a wy dalej w rytm muzyki będziecie pisali to samo.
Sytuacja jest taka, że Wisła dostaje brutalnie mówiąc po mordzie za swoje grzechy i dostajemy też my kibice przy okazji, ale my też nie jesteśmy bez winy. Dlatego radze sytuacje przyjąć z pokorą, pogodzić się z obecnym stanem rzeczy jeśli ktoś nie chce skończyć w wariatkowie.
Dajcie spokój już tym biednym piłkarzom, tym trenerom, Valksowi itd... Zrozumcie tak jest i tak musi być... Nic się nie układa, bo się ułożyć w chwili obecnej nie może. "Odpokutujemy", zaczniemy wygrywać i wtedy Probierz(albo kazdy innny ktory przyjdzie) będzie w tedy super, zagraniczni będą cacy, Polacy też i będzie lux.

W tym sezonie wygramy tylko w derbach i we wtorek, pamiętajcie
Ostatnio edytowane przez palikot : 07.04.2012 o godz. 19:35.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:38.