
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#1
|
|
|
Tak jak w temacie.
Wszystkich, którzy mają czas zachęcam do przyjścia na oba spotkania i wsparcie naszych dziewczyn w walce o awans I ligi. Spotkanie sobotnie zostanie rozegrane przed meczem futsalu z Pogonią, więc nic nie stoi na przeszkodzie pojawić się w hali Wisły wcześniej. Emocji zapewne nie zabraknie ![]() Warto też napisać, że W Krośnie nasze siatkarki spotkały się z dość nieprzychylnym przyjęciem (mówiąc łagodnie). Cytat:
![]() Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline |
#2
|
|
czy na playoffy jutro i w niedziele wchodzi sie za darmo czy po ile jest wejscie?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#3
|
|
Byłem na pierwszym spotkaniu w Krośnie i z mojej perspektywy nie przypominam sobie niesnasek wśród kibiców. Owszem czasem może jakiś gwizd w czasie zagrywki Wiślaczek dało się wyłapać...no ale na trybunach komplet i w końcu walka o awans.
![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline |
#4
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#5
|
|
Do tej pory było za darmo i nic i nie wiadomo by to uległo zmianie
![]() ![]() Cytat:
|
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2008
Offline |
#6
|
|
noże ktoś podać jaki był dzisiejszy wynika Siatkarek Wisły z Karpatami?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?
Offline |
#7
|
|
3:0 dla siatkarek Wisły.
2:1 dla Wisły w Play-off. jutro 4 mecz (15:00, hala Wisły) ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#8
|
|
Byłem dziś na meczu. Zaskoczeniem na plus liczba ludzi, naprawdę sporo kibiców (zwłaszcza w porównaniu z meczami siatkarek w sezonie zasadniczym). Min. 600 osób - porównywalnie z niektórymi meczami koszykarek. Trochę dość głośnego dopingu. Ogólnie fajne widowisko, dużo ciekawych wymian. Wiślaczki zagrały calkiem nieźle i pewnie wygrały. Zachęcam do przyjścia na jutrzejszy mecz - można np. z rodziną (dziś było naprawdę dużo małych dzieci i z tego co widziałem były zadowolone
). |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?
Offline |
#9
|
|
Siatkarki wygrywają dwukrotnie w Biłgoraju z faworyzowaną Szóstką 3:2, 3:1.
Trzeci, możliwe że decydujący mecz o wejście do turnieju mistrzów II ligi: w Krakowie, 21 kwietnia o 17:00. ![]()
|
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#10
|
|
Dziś o 13:30 pierwsze (oby ostatnie) z dwóch zaplanowanych na ten weekend spotkań Wisły z Szóstką Biłgoraj.
Zwycięstwo da nam awans do ogólnopolskiego finału i bardzo przybliży siatkarki Białej Gwiazdy awansu do 1 ligi! ![]() Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#11
|
|
Gratulacje dla siatkarek Wisły.
Miejmy nadzieję, ze to dopiero początek drogi i siatkarki nawiążą do chlubnych tradycji tej sekcji. |
|
|
|
Guest
|
#12
|
|
Wielkie gratulacje dla Dziewczyn, Trenerów i całej Ekipy.
Grajcie jak Kwaśniewska, Kosek i Śliwa! ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#13
|
|
Gratulacje dla całego zespołu i wszystkich osób zaangażowanych w ten sukces oraz pracę sekcji!
Tak jak napisał kolega Elefant - oby to był początek drogi na szczyt. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|