
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#1
|
|
Teraz pozostało trafić na zwycięzcę dwumeczu Śląsk - Arka, odprawić ich z kwitkiem, i robić swoje w lidze, i wylądujemy w pucharach. 4 miejsce w lidze i finał PP to minimum, a jakbyśmy trafili na podium i wygrali Puchar, to byłoby względnie wspaniale
![]() PS Bardzo dobry mecz Kiro i Bunozy, na plus także Pareiko, Genkov (gol) i Nunez (świetna asysta). Reszta na przyzwoitym poziomie, poza Meliksonem, który zagrał... no cóż. Zagrał straszną chvjnię. (swoją drogą - odpalcie sobie powtórki, konkretnie tą z ~89 minuty i patrzcie co wyczynia Wilk. Ja się nie dziwię, że Bunoza po tej akcji rzucał się jak pojebany, bo takiego krycia jakie Wilk zafundował Stiliciowi, to ja nie widziałem odkąd w Wiśle przestał grać Stolarczyk)
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 20.03.2012 o godz. 22:37.
![]() .
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|